VENDY, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36251364
DIČ: 2021691419
IČ DPH: SK2021691419
Legionárska 13/737, Trnava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Legionárska 13/737, Trnava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.19
Dátum vzniku: 8. 10. 2002
Základné imanie: 7,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 2. 2025
Spisová značka: Sro/13745/T
Predmet podnikania (výber): vyučovanie v odbore cudzích jazykov: Anglický jazyk; prekladateľské a tlmočnícke služby: Anglický jazyk; vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Katarína Kvočeková od 30. 7. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť VENDY, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk na 5,1 tis. € a tržby jej narástli o 35 % na 103,6 tis. €.

103,6 tis. €
Tržby
5,1 tis. €
Zisk
36,5 tis. €
Aktíva
26,9 tis. €
Vlastné imanie
26 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,2 tis., 2022 1,7 tis., 2023 250, 2024 314, 2025 5,1 tis.20211,2 tis.20221,7 tis.2023250202431420255,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 31,5 tis., 2022 47,3 tis., 2023 48,7 tis., 2024 76,9 tis., 2025 103,6 tis.202131,5 tis.202247,3 tis.202348,7 tis.202476,9 tis.2025103,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 103,6 tis. € 5,1 tis. €
2024 76,9 tis. € 314 €
2023 48,7 tis. € 250 €
2022 47,3 tis. € 1,7 tis. €
2021 31,5 tis. € 1,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie26,9 tis. €
  • Záväzky9,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma VENDY, s.r.o. v konkurze?

VENDY, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma VENDY, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala VENDY, s.r.o. tržby 103,6 tis. €.

Je firma VENDY, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 VENDY, s.r.o. dosiahla zisk 5,1 tis. €.

Je VENDY, s.r.o. platiteľom DPH?

VENDY, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma VENDY, s.r.o. sídli?

VENDY, s.r.o. má sídlo na adrese Legionárska 13/737, Trnava, 917 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026