Q Trucking Slovensko, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36249602
DIČ: 2021673962
IČ DPH: SK2021673962
Rastislavova 106, Košice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Rastislavova 106, Košice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.41
Dátum vzniku: 10. 6. 2002
Základné imanie: 231,4 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 9. 2006
Spisová značka: Sro/18886/V
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; prenájom hnuteľných vecí s výnimkou tých, na ktoré sa vyžaduje zvláštne povolenie …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marie van Waelem od 1. 9. 2008
    konateľ
  • Welkin S.A. od 18. 7. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Q Trucking Slovensko, s.r.o. v roku 2025 zvýšila stratu o 122 % na 265,5 tis. € a tržby jej klesli o 39 % na 5,3 mil. €.

5,3 mil. €
Tržby
265,5 tis. €
Strata
6,8 mil. €
Celkové výnosy
3,1 mil. €
Aktíva
69,2 tis. €
Vlastné imanie
98 %
Celková zadlženosť
3,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −270,2 tis., 2022 −838,7 tis., 2023 4,5 tis., 2024 −119,6 tis., 2025 −265,5 tis.2021−270,2 tis.2022−838,7 tis.20234,5 tis.2024−119,6 tis.2025−265,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 6,1 mil., 2022 7,2 mil., 2023 7,9 mil., 2024 8,8 mil., 2025 5,3 mil.20216,1 mil.20227,2 mil.20237,9 mil.20248,8 mil.20255,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 5,3 mil. € -265,5 tis. €
2024 8,8 mil. € -119,6 tis. €
2023 7,9 mil. € 4,5 tis. €
2022 7,2 mil. € -838,7 tis. €
2021 6,1 mil. € -270,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky2,7 mil. €
  • Finančné účty396,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie867 €

Pasíva

  • Základné imanie231,4 tis. €
  • Kapitálové fondy3,1 mil. €
  • Fondy zo zisku23,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-3,0 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-265,5 tis. €
  • Rezervy75,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky62,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky2,9 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Q Trucking Slovensko, s.r.o. v konkurze?

Q Trucking Slovensko, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Q Trucking Slovensko, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Q Trucking Slovensko, s.r.o. tržby 5,3 mil. €.

Je firma Q Trucking Slovensko, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Q Trucking Slovensko, s.r.o. vykázala stratu 265,5 tis. €.

Je Q Trucking Slovensko, s.r.o. platiteľom DPH?

Q Trucking Slovensko, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Q Trucking Slovensko, s.r.o. sídli?

Q Trucking Slovensko, s.r.o. má sídlo na adrese Rastislavova 106, Košice, 042 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026