HANES Slovakia, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36249297
DIČ: 2020167259
IČ DPH: SK2020167259
Pri kalvárii 7069/20, Trnava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pri kalvárii 7069/20, Trnava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod a maloobchod s motorovými vozidlami a motocyklami; ich oprava 45.11
Dátum vzniku: 23. 5. 2002
Základné imanie: 10,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 2. 7. 2002
Spisová značka: Sro/13490/T
Predmet podnikania (výber): sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Filip Hachle od 5. 2. 2009
    konateľ
  • Lenka Hachlová od 5. 2. 2009
    konateľ
  • HANES s.r.o. od 23. 5. 2002
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť HANES Slovakia, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 42,0 tis. € a tržby jej klesli o 78 % na 1,4 mil. €.

1,4 mil. €
Tržby
42,0 tis. €
Strata
1,9 mil. €
Celkové výnosy
899,1 tis. €
Aktíva
731,6 tis. €
Vlastné imanie
19 %
Celková zadlženosť
9,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −146,3 tis., 2022 148,9 tis., 2023 −19,4 tis., 2024 101,4 tis., 2025 −42,0 tis.2021−146,3 tis.2022148,9 tis.2023−19,4 tis.2024101,4 tis.2025−42,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 885,7 tis., 2022 3,8 mil., 2023 2,0 mil., 2024 6,4 mil., 2025 1,4 mil.2021885,7 tis.20223,8 mil.20232,0 mil.20246,4 mil.20251,4 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,4 mil. € -42,0 tis. €
2024 6,4 mil. € 101,4 tis. €
2023 2,0 mil. € -19,4 tis. €
2022 3,8 mil. € 148,9 tis. €
2021 885,7 tis. € -146,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok87,1 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok8,5 tis. €
  • Zásoby143,3 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky1,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky410,0 tis. €
  • Finančné účty224,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie24,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie10,0 tis. €
  • Fondy zo zisku1,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov762,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-42,0 tis. €
  • Rezervy38,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky14,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky114,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie516 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma HANES Slovakia, s.r.o. v konkurze?

HANES Slovakia, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma HANES Slovakia, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala HANES Slovakia, s.r.o. tržby 1,4 mil. €.

Je firma HANES Slovakia, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 HANES Slovakia, s.r.o. vykázala stratu 42,0 tis. €.

Je HANES Slovakia, s.r.o. platiteľom DPH?

HANES Slovakia, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma HANES Slovakia, s.r.o. sídli?

HANES Slovakia, s.r.o. má sídlo na adrese Pri kalvárii 7069/20, Trnava, 917 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026