PNEUSERVIS VLČEK, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36249033
DIČ: 2020188742
IČ DPH: SK2020188742
Štefánikova 706, Senica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Štefánikova 706, Senica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.41
Dátum vzniku: 30. 4. 2002
Základné imanie: 66,4 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 13. 5. 2002
Spisová značka: Sro/13452/T
Predmet podnikania (výber): činnosť organizačných a ekonomických poradcov; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti …

Kľúčové údaje za rok 2023

Spoločnosť PNEUSERVIS VLČEK, s.r.o. v roku 2023 zvýšila stratu na 17,9 tis. € a tržby jej narástli o 308 % na 418,4 tis. €.

418,4 tis. €
Tržby
17,9 tis. €
Strata
401,8 tis. €
Aktíva
74,5 tis. €
Vlastné imanie
81 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2019 −6,1 tis., 2020 2,5 tis., 2021 7,4 tis., 2022 −581, 2023 −17,9 tis.2019−6,1 tis.20202,5 tis.20217,4 tis.2022−5812023−17,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2019 308,0 tis., 2020 141,0 tis., 2021 115,1 tis., 2022 102,6 tis., 2023 418,4 tis.2019308,0 tis.2020141,0 tis.2021115,1 tis.2022102,6 tis.2023418,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2023 418,4 tis. € -17,9 tis. €
2022 102,6 tis. € -581 €
2021 115,1 tis. € 7,4 tis. €
2020 141,0 tis. € 2,5 tis. €
2019 308,0 tis. € -6,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2023

Pasíva

  • Vlastné imanie74,5 tis. €
  • Záväzky327,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PNEUSERVIS VLČEK, s.r.o. v konkurze?

PNEUSERVIS VLČEK, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PNEUSERVIS VLČEK, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2023 mala PNEUSERVIS VLČEK, s.r.o. tržby 418,4 tis. €.

Je firma PNEUSERVIS VLČEK, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2023 PNEUSERVIS VLČEK, s.r.o. vykázala stratu 17,9 tis. €.

Je PNEUSERVIS VLČEK, s.r.o. platiteľom DPH?

PNEUSERVIS VLČEK, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PNEUSERVIS VLČEK, s.r.o. sídli?

PNEUSERVIS VLČEK, s.r.o. má sídlo na adrese Štefánikova 706, Senica, 905 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026