SLS Company, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36247090
DIČ: 2021632107
IČ DPH: SK2021632107
Pod hájkom 2476/41, Skalica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pod hájkom 2476/41, Skalica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.18
Dátum vzniku: 17. 12. 2001
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 12. 5. 2004
Spisová značka: Sro/13207/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovateľská činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Slavomír Svoboda od 17. 12. 2001
    konateľspoločník
  • Ing. Ľubomíra Svobodová od 17. 12. 2001
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SLS Company, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 27 % na 93,1 tis. € a tržby jej narástli o 5 % na 446,4 tis. €.

446,4 tis. €
Tržby
93,1 tis. €
Zisk
827,2 tis. €
Celkové výnosy
633,1 tis. €
Aktíva
509,0 tis. €
Vlastné imanie
20 %
Celková zadlženosť
74,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 91,9 tis., 2022 127,5 tis., 2023 157,9 tis., 2024 128,1 tis., 2025 93,1 tis.202191,9 tis.2022127,5 tis.2023157,9 tis.2024128,1 tis.202593,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 302,6 tis., 2022 363,7 tis., 2023 396,5 tis., 2024 424,3 tis., 2025 446,4 tis.2021302,6 tis.2022363,7 tis.2023396,5 tis.2024424,3 tis.2025446,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 446,4 tis. € 93,1 tis. €
2024 424,3 tis. € 128,1 tis. €
2023 396,5 tis. € 157,9 tis. €
2022 363,7 tis. € 127,5 tis. €
2021 302,6 tis. € 91,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok18,8 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok516,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky71,8 tis. €
  • Finančné účty22,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie3,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov408,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie93,1 tis. €
  • Rezervy177 €
  • Dlhodobé záväzky33,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky13,3 tis. €
  • Bankové úvery77,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SLS Company, s.r.o. v konkurze?

SLS Company, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SLS Company, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SLS Company, s.r.o. tržby 446,4 tis. €.

Je firma SLS Company, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SLS Company, s.r.o. dosiahla zisk 93,1 tis. €.

Je SLS Company, s.r.o. platiteľom DPH?

SLS Company, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SLS Company, s.r.o. sídli?

SLS Company, s.r.o. má sídlo na adrese Pod hájkom 2476/41, Skalica, 909 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026