FaMa - Sk, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36244015
DIČ: 2020191866
IČ DPH: SK2020191866
Šustekova 49, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Šustekova 49, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva a korku okrem nábytku 16.10
Dátum vzniku: 20. 6. 2001
Základné imanie: 10,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2002
Spisová značka: Sro/50643/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovateľská činnosť …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť FaMa - Sk, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 123 % na 602,8 tis. € a tržby jej klesli o 88 % na 113,5 tis. €.

113,5 tis. €
Tržby
602,8 tis. €
Zisk
900,1 tis. €
Celkové výnosy
1,7 mil. €
Aktíva
956,1 tis. €
Vlastné imanie
43 %
Celková zadlženosť
33,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,4 tis., 2022 4,6 tis., 2023 −48,1 tis., 2024 270,5 tis., 2025 602,8 tis.20212,4 tis.20224,6 tis.2023−48,1 tis.2024270,5 tis.2025602,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 276,7 tis., 2022 330,2 tis., 2023 173,0 tis., 2024 961,6 tis., 2025 113,5 tis.2021276,7 tis.2022330,2 tis.2023173,0 tis.2024961,6 tis.2025113,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 113,5 tis. € 602,8 tis. €
2024 961,6 tis. € 270,5 tis. €
2023 173,0 tis. € -48,1 tis. €
2022 330,2 tis. € 4,6 tis. €
2021 276,7 tis. € 2,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok957,6 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok651,3 tis. €
  • Zásoby11,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky35,8 tis. €
  • Finančné účty15,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie10,0 tis. €
  • Kapitálové fondy375,7 tis. €
  • Fondy zo zisku1,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-33,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie602,8 tis. €
  • Rezervy400 €
  • Dlhodobé záväzky349,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky35,4 tis. €
  • Bankové úvery322,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma FaMa - Sk, s.r.o. v konkurze?

FaMa - Sk, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma FaMa - Sk, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala FaMa - Sk, s.r.o. tržby 113,5 tis. €.

Je firma FaMa - Sk, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 FaMa - Sk, s.r.o. dosiahla zisk 602,8 tis. €.

Je FaMa - Sk, s.r.o. platiteľom DPH?

FaMa - Sk, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma FaMa - Sk, s.r.o. sídli?

FaMa - Sk, s.r.o. má sídlo na adrese Šustekova 49, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026