BAYERN CENTER HC, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36238619
DIČ: 2021509369
IČ DPH: SK2021509369
Hviezdoslavova 25, Hlohovec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hviezdoslavova 25, Hlohovec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod a maloobchod s motorovými vozidlami a motocyklami; ich oprava 45.11
Dátum vzniku: 26. 7. 2000
Základné imanie: 15,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2004
Spisová značka: Sro/12190/T
Prevádzkarne: 2
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); sprostredkovanie obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Oliver Baumann od 22. 12. 2023
    konateľ
  • Štefan Baumann od 20. 9. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BAYERN CENTER HC, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 168,5 tis. € a tržby jej narástli o 57 % na 10,5 mil. €.

10,5 mil. €
Tržby
168,5 tis. €
Strata
10,8 mil. €
Celkové výnosy
3,3 mil. €
Aktíva
68,5 tis. €
Vlastné imanie
98 %
Celková zadlženosť
4,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −165,0 tis., 2022 −84,1 tis., 2023 203,5 tis., 2024 45,7 tis., 2025 −168,5 tis.2021−165,0 tis.2022−84,1 tis.2023203,5 tis.202445,7 tis.2025−168,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 5,3 mil., 2022 4,2 mil., 2023 6,6 mil., 2024 6,7 mil., 2025 10,5 mil.20215,3 mil.20224,2 mil.20236,6 mil.20246,7 mil.202510,5 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 5,5 mil., 2022 4,6 mil., 2023 6,8 mil., 2024 7,0 mil., 2025 10,8 mil.20215,5 mil.20224,6 mil.20236,8 mil.20247,0 mil.202510,8 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 0, 2022 0, 2023 0, 2024 6,3 tis., 2025 3,8 tis.20210202202023020246,3 tis.20253,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 10,5 mil. € -168,5 tis. €
2024 6,7 mil. € 45,7 tis. €
2023 6,6 mil. € 203,5 tis. €
2022 4,2 mil. € -84,1 tis. €
2021 5,3 mil. € -165,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok3,1 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok582,2 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok567,8 tis. €
  • Zásoby1,6 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky457,1 tis. €
  • Finančné účty25,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie15,6 tis. €
  • Kapitálové fondy220,0 tis. €
  • Fondy zo zisku1,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-257 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-168,5 tis. €
  • Rezervy21,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky87,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky2,6 mil. €
  • Bankové úvery494,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie184 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BAYERN CENTER HC, s.r.o. v konkurze?

BAYERN CENTER HC, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BAYERN CENTER HC, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BAYERN CENTER HC, s.r.o. tržby 10,5 mil. €.

Je firma BAYERN CENTER HC, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BAYERN CENTER HC, s.r.o. vykázala stratu 168,5 tis. €.

Je BAYERN CENTER HC, s.r.o. platiteľom DPH?

BAYERN CENTER HC, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BAYERN CENTER HC, s.r.o. sídli?

BAYERN CENTER HC, s.r.o. má sídlo na adrese Hviezdoslavova 25, Hlohovec, 920 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026