JURA audit, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36237213
DIČ: 2020165268
IČ DPH: SK2020165268
Kolmá 4, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kolmá 4, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 2. 5. 2000
Základné imanie: 8,5 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2003
Spisová značka: Sro/22393/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovateľská činnosť (s výnimkou činností vylúčených z pôsobnosti živnostenského zákona) …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Denisa Kudlová od 24. 3. 2015
    konateľspoločník
  • Ing. Jarmila Juricová od 24. 3. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť JURA audit, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 19 % na 24,2 tis. € a tržby jej klesli o 4 % na 214,2 tis. €.

214,2 tis. €
Tržby
24,2 tis. €
Zisk
215,0 tis. €
Celkové výnosy
470,5 tis. €
Aktíva
443,2 tis. €
Vlastné imanie
6 %
Celková zadlženosť
44,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 21,9 tis., 2022 14,4 tis., 2023 20,1 tis., 2024 20,3 tis., 2025 24,2 tis.202121,9 tis.202214,4 tis.202320,1 tis.202420,3 tis.202524,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 190,1 tis., 2022 176,1 tis., 2023 182,4 tis., 2024 224,1 tis., 2025 214,2 tis.2021190,1 tis.2022176,1 tis.2023182,4 tis.2024224,1 tis.2025214,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 214,2 tis. € 24,2 tis. €
2024 224,1 tis. € 20,3 tis. €
2023 182,4 tis. € 20,1 tis. €
2022 176,1 tis. € 14,4 tis. €
2021 190,1 tis. € 21,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok169,7 tis. €
  • Zásoby63,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky153,7 tis. €
  • Finančné účty83,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie8,5 tis. €
  • Fondy zo zisku850 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov409,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie24,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky25,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma JURA audit, s.r.o. v konkurze?

JURA audit, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma JURA audit, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala JURA audit, s.r.o. tržby 214,2 tis. €.

Je firma JURA audit, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 JURA audit, s.r.o. dosiahla zisk 24,2 tis. €.

Je JURA audit, s.r.o. platiteľom DPH?

JURA audit, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma JURA audit, s.r.o. sídli?

JURA audit, s.r.o. má sídlo na adrese Kolmá 4, Bratislava, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026