ENERGIE MONTAGE s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36235504
DIČ: 2020165565
IČ DPH: SK2020165565
Mikovíniho 7319/8, Trnava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mikovíniho 7319/8, Trnava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.11
Dátum vzniku: 7. 8. 2000
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 21. 8. 2000
Spisová značka: Sro/12206/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovateľská činnosť (s výnimkou činností vylúčených z pôsobnosti živnostenského zákona) …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Monika Mikulová, PhD. od 15. 3. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ENERGIE MONTAGE s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 145,3 tis. € a tržby jej klesli o 31 % na 151,2 tis. €.

151,2 tis. €
Tržby
145,3 tis. €
Strata
163,4 tis. €
Celkové výnosy
2,8 mil. €
Aktíva
454,1 tis. €
Vlastné imanie
84 %
Celková zadlženosť
39,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −232,7 tis., 2022 13,0 tis., 2023 −176,9 tis., 2024 9,6 tis., 2025 −145,3 tis.2021−232,7 tis.202213,0 tis.2023−176,9 tis.20249,6 tis.2025−145,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 282,7 tis., 2022 503,5 tis., 2023 71,8 tis., 2024 219,0 tis., 2025 151,2 tis.2021282,7 tis.2022503,5 tis.202371,8 tis.2024219,0 tis.2025151,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 151,2 tis. € -145,3 tis. €
2024 219,0 tis. € 9,6 tis. €
2023 71,8 tis. € -176,9 tis. €
2022 503,5 tis. € 13,0 tis. €
2021 282,7 tis. € -232,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok2,4 mil. €
  • Dlhodobý finančný majetok1,2 tis. €
  • Zásoby95,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky149,8 tis. €
  • Finančné účty143,8 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie454,1 tis. €
  • Záväzky2,3 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ENERGIE MONTAGE s.r.o. v konkurze?

ENERGIE MONTAGE s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ENERGIE MONTAGE s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ENERGIE MONTAGE s.r.o. tržby 151,2 tis. €.

Je firma ENERGIE MONTAGE s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ENERGIE MONTAGE s.r.o. vykázala stratu 145,3 tis. €.

Je ENERGIE MONTAGE s.r.o. platiteľom DPH?

ENERGIE MONTAGE s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ENERGIE MONTAGE s.r.o. sídli?

ENERGIE MONTAGE s.r.o. má sídlo na adrese Mikovíniho 7319/8, Trnava, 917 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026