BN Invest, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36227391
DIČ: 2020187598
IČ DPH: SK2020187598
Nám. M. R. Štefánika 935/5, Myjava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nám. M. R. Štefánika 935/5, Myjava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.41
Dátum vzniku: 6. 4. 1998
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 4. 1998
Spisová značka: Sro/18648/R
Predmet podnikania (výber): reklamné a propagačné činnosti; vydavateľské činnosti; kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Miroslav Mockovčiak od 25. 3. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BN Invest, s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 18,9 tis. € a tržby jej klesli o 25 % na 309,7 tis. €.

309,7 tis. €
Tržby
18,9 tis. €
Strata
309,7 tis. €
Celkové výnosy
228,0 tis. €
Aktíva
71,6 tis. €
Vlastné imanie
69 %
Celková zadlženosť
16,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 33, 2022 5,5 tis., 2023 712, 2024 3,0 tis., 2025 −18,9 tis.20213320225,5 tis.202371220243,0 tis.2025−18,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 353,1 tis., 2022 346,0 tis., 2023 399,4 tis., 2024 413,5 tis., 2025 309,7 tis.2021353,1 tis.2022346,0 tis.2023399,4 tis.2024413,5 tis.2025309,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 309,7 tis. € -18,9 tis. €
2024 413,5 tis. € 3,0 tis. €
2023 399,4 tis. € 712 €
2022 346,0 tis. € 5,5 tis. €
2021 353,1 tis. € 33 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok151,2 tis. €
  • Zásoby23,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky14,9 tis. €
  • Finančné účty38,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy65,0 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov18,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-18,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky29,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky42,0 tis. €
  • Bankové úvery85,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BN Invest, s. r. o. v konkurze?

BN Invest, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BN Invest, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BN Invest, s. r. o. tržby 309,7 tis. €.

Je firma BN Invest, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BN Invest, s. r. o. vykázala stratu 18,9 tis. €.

Je BN Invest, s. r. o. platiteľom DPH?

BN Invest, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BN Invest, s. r. o. sídli?

BN Invest, s. r. o. má sídlo na adrese Nám. M. R. Štefánika 935/5, Myjava, 907 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026