CARS IQ, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36227366
DIČ: 2020169327
IČ DPH: SK2020169327
Žilinská 112, Piešťany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Žilinská 112, Piešťany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod a maloobchod s motorovými vozidlami a motocyklami; ich oprava 45.11
Dátum vzniku: 1. 4. 1998
Základné imanie: 16,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2000
Spisová značka: Sro/10962/T
Predmet podnikania (výber): leasing; nákup a predaj úžitkových, terénnych, nákladných a špeciálnych vozidiel, motocyklov a mopedov; maloobchod a veľkoobchod s tovarom v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Samuel Vavrík od 19. 12. 2024
    konateľspoločník
  • Jozef Vavrík od 7. 1. 2000
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť CARS IQ, spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 22 % na 10,6 tis. € a tržby jej klesli o 30 % na 4,0 mil. €.

4,0 mil. €
Tržby
10,6 tis. €
Zisk
4,3 mil. €
Celkové výnosy
3,6 mil. €
Aktíva
325,4 tis. €
Vlastné imanie
91 %
Celková zadlženosť
9,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,7 tis., 2022 2,6 tis., 2023 5,8 tis., 2024 8,7 tis., 2025 10,6 tis.20214,7 tis.20222,6 tis.20235,8 tis.20248,7 tis.202510,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 4,5 mil., 2022 5,0 mil., 2023 5,2 mil., 2024 5,7 mil., 2025 4,0 mil.20214,5 mil.20225,0 mil.20235,2 mil.20245,7 mil.20254,0 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 4,0 mil. € 10,6 tis. €
2024 5,7 mil. € 8,7 tis. €
2023 5,2 mil. € 5,8 tis. €
2022 5,0 mil. € 2,6 tis. €
2021 4,5 mil. € 4,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok1,3 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok833,5 tis. €
  • Zásoby1,7 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky300,8 tis. €
  • Finančné účty725,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie297 €

Pasíva

  • Základné imanie16,6 tis. €
  • Kapitálové fondy358,1 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-60,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie10,6 tis. €
  • Rezervy11,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky214,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky3,0 mil. €
  • Časové rozlíšenie20,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma CARS IQ, spol. s r.o. v konkurze?

CARS IQ, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma CARS IQ, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala CARS IQ, spol. s r.o. tržby 4,0 mil. €.

Je firma CARS IQ, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 CARS IQ, spol. s r.o. dosiahla zisk 10,6 tis. €.

Je CARS IQ, spol. s r.o. platiteľom DPH?

CARS IQ, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma CARS IQ, spol. s r.o. sídli?

CARS IQ, spol. s r.o. má sídlo na adrese Žilinská 112, Piešťany, 921 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026