ESM-YZAMER, energetické služby a monitoring s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36226904
DIČ: 2020163442
IČ DPH: SK2020163442
Skladová 2, Trnava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Skladová 2, Trnava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu 35.30
Dátum vzniku: 16. 2. 1998
Základné imanie: 6,7 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 3. 1998
Spisová značka: Sro/10904/T
Predmet podnikania (výber): montáž, údržba a opravy meracej a regulačnej techniky; montáž, údržba a opravy elektrických zariadení a bleskozvodov; výroba, inštalácia a opravy elektrických strojov a prístrojov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Emil Izakovič od 18. 5. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ESM-YZAMER, energetické služby a monitoring s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 23 % na 113,8 tis. € a tržby jej narástli o 39 % na 5,1 mil. €.

5,1 mil. €
Tržby
113,8 tis. €
Zisk
5,2 mil. €
Celkové výnosy
1,8 mil. €
Aktíva
1,2 mil. €
Vlastné imanie
34 %
Celková zadlženosť
20,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −101,9 tis., 2022 185,8 tis., 2023 299,3 tis., 2024 146,8 tis., 2025 113,8 tis.2021−101,9 tis.2022185,8 tis.2023299,3 tis.2024146,8 tis.2025113,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 3,2 mil., 2022 3,7 mil., 2023 4,1 mil., 2024 3,6 mil., 2025 5,1 mil.20213,2 mil.20223,7 mil.20234,1 mil.20243,6 mil.20255,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 5,1 mil. € 113,8 tis. €
2024 3,6 mil. € 146,8 tis. €
2023 4,1 mil. € 299,3 tis. €
2022 3,7 mil. € 185,8 tis. €
2021 3,2 mil. € -101,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok100,4 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok713,6 tis. €
  • Zásoby194,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky652,9 tis. €
  • Finančné účty142,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie39,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,7 tis. €
  • Kapitálové fondy33 €
  • Fondy zo zisku670 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,1 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie113,8 tis. €
  • Rezervy31,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky13,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky488,8 tis. €
  • Bankové úvery18,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie75,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ESM-YZAMER, energetické služby a monitoring s.r.o. v konkurze?

ESM-YZAMER, energetické služby a monitoring s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ESM-YZAMER, energetické služby a monitoring s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ESM-YZAMER, energetické služby a monitoring s.r.o. tržby 5,1 mil. €.

Je firma ESM-YZAMER, energetické služby a monitoring s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ESM-YZAMER, energetické služby a monitoring s.r.o. dosiahla zisk 113,8 tis. €.

Je ESM-YZAMER, energetické služby a monitoring s.r.o. platiteľom DPH?

ESM-YZAMER, energetické služby a monitoring s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ESM-YZAMER, energetické služby a monitoring s.r.o. sídli?

ESM-YZAMER, energetické služby a monitoring s.r.o. má sídlo na adrese Skladová 2, Trnava, 917 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026