JJ & Rh Keramika, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36224995
DIČ: 2020172693
IČ DPH: SK2020172693
Horné Otrokovce 119, Horné Otrokovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Horné Otrokovce 119, Horné Otrokovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba ostatných nekovových minerálnych výrobkov 23.41
Dátum vzniku: 2. 12. 1997
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 1998
Spisová značka: Sro/10709/T
Predmet podnikania (výber): výroba a predaj keramických výrobkov; maloobchod v rozsahu voľnej živnosti; veľkoobchod v rozsahu voľnej živnosti

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ján Kozák od 2. 12. 1997
    konateľspoločník
  • Martin Sokol od 2. 12. 1997
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť JJ & Rh Keramika, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 26 % na 4,9 tis. € a tržby jej klesli o 7 % na 227,0 tis. €.

227,0 tis. €
Tržby
4,9 tis. €
Zisk
227,0 tis. €
Celkové výnosy
181,6 tis. €
Aktíva
143,2 tis. €
Vlastné imanie
21 %
Celková zadlženosť
71,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 11,8 tis., 2022 6,3 tis., 2023 15,5 tis., 2024 6,6 tis., 2025 4,9 tis.202111,8 tis.20226,3 tis.202315,5 tis.20246,6 tis.20254,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 214,5 tis., 2022 249,0 tis., 2023 275,6 tis., 2024 244,2 tis., 2025 227,0 tis.2021214,5 tis.2022249,0 tis.2023275,6 tis.2024244,2 tis.2025227,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 227,0 tis. € 4,9 tis. €
2024 244,2 tis. € 6,6 tis. €
2023 275,6 tis. € 15,5 tis. €
2022 249,0 tis. € 6,3 tis. €
2021 214,5 tis. € 11,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok51,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky10,4 tis. €
  • Finančné účty118,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy16,1 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov114,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie4,9 tis. €
  • Rezervy8,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky14,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky14,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma JJ & Rh Keramika, s.r.o. v konkurze?

JJ & Rh Keramika, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma JJ & Rh Keramika, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala JJ & Rh Keramika, s.r.o. tržby 227,0 tis. €.

Je firma JJ & Rh Keramika, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 JJ & Rh Keramika, s.r.o. dosiahla zisk 4,9 tis. €.

Je JJ & Rh Keramika, s.r.o. platiteľom DPH?

JJ & Rh Keramika, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma JJ & Rh Keramika, s.r.o. sídli?

JJ & Rh Keramika, s.r.o. má sídlo na adrese Horné Otrokovce 119, Horné Otrokovce, 920 62.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026