INTEX SLOVAKIA, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36223026
DIČ: 2021355138
IČ DPH: SK2021355138
Jazdecká 11, Šamorín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jazdecká 11, Šamorín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 28. 8. 1997
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/10512/T
Predmet podnikania (výber): obchodná činnosť - kúpa a predaj tovaru v rozsahu voľnej živnosti - maloobchod; obchodná činnosť - kúpa a predaj tovaru v rozsahu voľnej živnosti - veľkoobchod; sprostredkovateľská činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Vladimír Moravčík od 18. 5. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť INTEX SLOVAKIA, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 152 % na 6,1 tis. € a tržby jej klesli o 12 % na 16,3 tis. €.

16,3 tis. €
Tržby
6,1 tis. €
Zisk
49,0 tis. €
Aktíva
48,3 tis. €
Vlastné imanie
1 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −5,8 tis., 2022 −4,3 tis., 2023 1,9 tis., 2024 2,4 tis., 2025 6,1 tis.2021−5,8 tis.2022−4,3 tis.20231,9 tis.20242,4 tis.20256,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 10,2 tis., 2022 12,9 tis., 2023 19,8 tis., 2024 18,5 tis., 2025 16,3 tis.202110,2 tis.202212,9 tis.202319,8 tis.202418,5 tis.202516,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 16,3 tis. € 6,1 tis. €
2024 18,5 tis. € 2,4 tis. €
2023 19,8 tis. € 1,9 tis. €
2022 12,9 tis. € -4,3 tis. €
2021 10,2 tis. € -5,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie48,3 tis. €
  • Záväzky716 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma INTEX SLOVAKIA, s.r.o. v konkurze?

INTEX SLOVAKIA, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma INTEX SLOVAKIA, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala INTEX SLOVAKIA, s.r.o. tržby 16,3 tis. €.

Je firma INTEX SLOVAKIA, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 INTEX SLOVAKIA, s.r.o. dosiahla zisk 6,1 tis. €.

Je INTEX SLOVAKIA, s.r.o. platiteľom DPH?

INTEX SLOVAKIA, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma INTEX SLOVAKIA, s.r.o. sídli?

INTEX SLOVAKIA, s.r.o. má sídlo na adrese Jazdecká 11, Šamorín, 931 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026