ZIL-Stav Skalica s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36220825
DIČ: 2020184716
IČ DPH: SK2020184716
Predmestie 88, Skalica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Predmestie 88, Skalica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 20. 5. 1997
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 22. 5. 1997
Spisová značka: Sro/10282/T
Predmet podnikania (výber): staviteľ - vykonávanie jednoduchých stavieb a poddodávok; činnosť stavbyvedúceho - pozemné stavby; tesárstvo …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Vladimír Guček od 18. 5. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ZIL-Stav Skalica s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 104 % na 9,9 tis. € a tržby jej narástli o 2 % na 321,4 tis. €.

321,4 tis. €
Tržby
9,9 tis. €
Zisk
312,6 tis. €
Celkové výnosy
140,5 tis. €
Aktíva
70,4 tis. €
Vlastné imanie
50 %
Celková zadlženosť
14,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,9 tis., 2022 6,4 tis., 2023 3,8 tis., 2024 4,8 tis., 2025 9,9 tis.20211,9 tis.20226,4 tis.20233,8 tis.20244,8 tis.20259,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 254,9 tis., 2022 343,8 tis., 2023 333,3 tis., 2024 315,0 tis., 2025 321,4 tis.2021254,9 tis.2022343,8 tis.2023333,3 tis.2024315,0 tis.2025321,4 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 255,1 tis., 2022 343,9 tis., 2023 352,8 tis., 2024 304,8 tis., 2025 312,6 tis.2021255,1 tis.2022343,9 tis.2023352,8 tis.2024304,8 tis.2025312,6 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 1,0 tis., 2022 1,4 tis., 2023 1,5 tis., 2024 1,9 tis., 2025 3,5 tis.20211,0 tis.20221,4 tis.20231,5 tis.20241,9 tis.20253,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 321,4 tis. € 9,9 tis. €
2024 315,0 tis. € 4,8 tis. €
2023 333,3 tis. € 3,8 tis. €
2022 343,8 tis. € 6,4 tis. €
2021 254,9 tis. € 1,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok7,9 tis. €
  • Zásoby2,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky73,9 tis. €
  • Finančné účty56,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy8,0 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov45,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie9,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky68,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ZIL-Stav Skalica s.r.o. v konkurze?

ZIL-Stav Skalica s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ZIL-Stav Skalica s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ZIL-Stav Skalica s.r.o. tržby 321,4 tis. €.

Je firma ZIL-Stav Skalica s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ZIL-Stav Skalica s.r.o. dosiahla zisk 9,9 tis. €.

Je ZIL-Stav Skalica s.r.o. platiteľom DPH?

ZIL-Stav Skalica s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ZIL-Stav Skalica s.r.o. sídli?

ZIL-Stav Skalica s.r.o. má sídlo na adrese Predmestie 88, Skalica, 909 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026