STAVSET stavebná spoločnosť, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36218901
DIČ: 2020162166
IČ DPH: SK2020162166
Ulica Maxima Gorkého 2011/26, Trnava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ulica Maxima Gorkého 2011/26, Trnava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.00
Dátum vzniku: 5. 3. 1997
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 5. 3. 1997
Spisová značka: Sro/10096/T
Predmet podnikania (výber): sprostredkovanie obchodu a veľkoobchod so stavebným materiálom; vykonávanie inžinierskych stavieb vrátane vybavenia sídliskových celkov; vykonávanie bytových a občianskych stavieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Branislav Sučák od 13. 7. 2026
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť STAVSET stavebná spoločnosť, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 817 € a tržby jej narástli o 94 % na 255,8 tis. €.

255,8 tis. €
Tržby
817 €
Strata
260,9 tis. €
Celkové výnosy
44,1 tis. €
Aktíva
32,7 tis. €
Vlastné imanie
26 %
Celková zadlženosť
7,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,9 tis., 2022 −339, 2023 12,2 tis., 2024 1,8 tis., 2025 −81720211,9 tis.2022−339202312,2 tis.20241,8 tis.2025−817
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 147,2 tis., 2022 141,4 tis., 2023 158,0 tis., 2024 131,7 tis., 2025 255,8 tis.2021147,2 tis.2022141,4 tis.2023158,0 tis.2024131,7 tis.2025255,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 255,8 tis. € -817 €
2024 131,7 tis. € 1,8 tis. €
2023 158,0 tis. € 12,2 tis. €
2022 141,4 tis. € -339 €
2021 147,2 tis. € 1,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky31,9 tis. €
  • Finančné účty12,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy4,0 tis. €
  • Fondy zo zisku1,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov21,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-817 €
  • Rezervy150 €
  • Krátkodobé záväzky11,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma STAVSET stavebná spoločnosť, s.r.o. v konkurze?

STAVSET stavebná spoločnosť, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma STAVSET stavebná spoločnosť, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala STAVSET stavebná spoločnosť, s.r.o. tržby 255,8 tis. €.

Je firma STAVSET stavebná spoločnosť, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 STAVSET stavebná spoločnosť, s.r.o. vykázala stratu 817 €.

Je STAVSET stavebná spoločnosť, s.r.o. platiteľom DPH?

STAVSET stavebná spoločnosť, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma STAVSET stavebná spoločnosť, s.r.o. sídli?

STAVSET stavebná spoločnosť, s.r.o. má sídlo na adrese Ulica Maxima Gorkého 2011/26, Trnava, 917 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026