CAMPI HEALTHCARE SERVICES, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36215023
DIČ: 2021670002
IČ DPH: SK2021670002
Pajorova 2, Košice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pajorova 2, Košice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.23
Dátum vzniku: 25. 6. 2002
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/13357/V
Predmet podnikania (výber): sprostredkovateľská činnosť okrem sprostredkovania práce za úhradu; leasing spojený s financovaním; prieskum trhu a verejnej mienky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Zoltán Nagy od 28. 2. 2022
    konateľspoločník
  • MUDr. Miroslava Nagyová od 18. 1. 2010
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť CAMPI HEALTHCARE SERVICES, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 56 % na 4,9 tis. € a tržby jej narástli o 8 % na 266,0 tis. €.

266,0 tis. €
Tržby
4,9 tis. €
Zisk
271,9 tis. €
Celkové výnosy
188,5 tis. €
Aktíva
50,0 tis. €
Vlastné imanie
73 %
Celková zadlženosť
45,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 54,6 tis., 2022 −8,8 tis., 2023 18,8 tis., 2024 10,9 tis., 2025 4,9 tis.202154,6 tis.2022−8,8 tis.202318,8 tis.202410,9 tis.20254,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 208,4 tis., 2022 194,5 tis., 2023 232,0 tis., 2024 246,6 tis., 2025 266,0 tis.2021208,4 tis.2022194,5 tis.2023232,0 tis.2024246,6 tis.2025266,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 266,0 tis. € 4,9 tis. €
2024 246,6 tis. € 10,9 tis. €
2023 232,0 tis. € 18,8 tis. €
2022 194,5 tis. € -8,8 tis. €
2021 208,4 tis. € 54,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok55,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky68,2 tis. €
  • Finančné účty64,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov37,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie4,9 tis. €
  • Rezervy5,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky21,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky30,5 tis. €
  • Bankové úvery80,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma CAMPI HEALTHCARE SERVICES, s.r.o. v konkurze?

CAMPI HEALTHCARE SERVICES, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma CAMPI HEALTHCARE SERVICES, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala CAMPI HEALTHCARE SERVICES, s.r.o. tržby 266,0 tis. €.

Je firma CAMPI HEALTHCARE SERVICES, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 CAMPI HEALTHCARE SERVICES, s.r.o. dosiahla zisk 4,9 tis. €.

Je CAMPI HEALTHCARE SERVICES, s.r.o. platiteľom DPH?

CAMPI HEALTHCARE SERVICES, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma CAMPI HEALTHCARE SERVICES, s.r.o. sídli?

CAMPI HEALTHCARE SERVICES, s.r.o. má sídlo na adrese Pajorova 2, Košice, 040 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026