VEGAS GAME CLUB s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36211958
DIČ: 2020048767
IČ DPH: SK2020048767
Čárskeho 261/3, Košice - mestská časť Sever

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Čárskeho 261/3, Košice - mestská časť Sever Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.30
Dátum vzniku: 28. 1. 2002
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 2. 2003
Spisová značka: Sro/13033/V
Predmet podnikania (výber): sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností; faktoring a forfaiting; reklamná, inzertná a propagačná činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ľubomír Stronček od 3. 10. 2020
    konateľspoločník
  • ACARD, spol. s r.o. Košice od 14. 2. 2025
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť VEGAS GAME CLUB s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 67 % na 331,1 tis. € a tržby jej klesli o 3 % na 5,7 mil. €.

5,7 mil. €
Tržby
331,1 tis. €
Zisk
5,8 mil. €
Celkové výnosy
5,5 mil. €
Aktíva
4,6 mil. €
Vlastné imanie
17 %
Celková zadlženosť
37,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 291,5 tis., 2022 1,4 mil., 2023 1,1 mil., 2024 1,0 mil., 2025 331,1 tis.2021291,5 tis.20221,4 mil.20231,1 mil.20241,0 mil.2025331,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 3,1 mil., 2022 6,2 mil., 2023 6,2 mil., 2024 5,9 mil., 2025 5,7 mil.20213,1 mil.20226,2 mil.20236,2 mil.20245,9 mil.20255,7 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 5,7 mil. € 331,1 tis. €
2024 5,9 mil. € 1,0 mil. €
2023 6,2 mil. € 1,1 mil. €
2022 6,2 mil. € 1,4 mil. €
2021 3,1 mil. € 291,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok3,7 mil. €
  • Zásoby13,1 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky180,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky568,4 tis. €
  • Finančné účty55,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie921,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov4,2 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie331,1 tis. €
  • Rezervy28,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky107,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky440,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma VEGAS GAME CLUB s.r.o. v konkurze?

VEGAS GAME CLUB s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma VEGAS GAME CLUB s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala VEGAS GAME CLUB s.r.o. tržby 5,7 mil. €.

Je firma VEGAS GAME CLUB s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 VEGAS GAME CLUB s.r.o. dosiahla zisk 331,1 tis. €.

Je VEGAS GAME CLUB s.r.o. platiteľom DPH?

VEGAS GAME CLUB s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma VEGAS GAME CLUB s.r.o. sídli?

VEGAS GAME CLUB s.r.o. má sídlo na adrese Čárskeho 261/3, Košice - mestská časť Sever, 040 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026