KOMPROMIS spol. s r.o. Michalovce

Aktívna spoločnosť
IČO: 36211435
DIČ: 2021614793
Hviezdoslavova 58, Michalovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hviezdoslavova 58, Michalovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.21
Dátum vzniku: 13. 12. 2001
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/12977/V
Predmet podnikania (výber): dopravná zdravotná služba s výnimkou rýchlej zdravotnej pomoci; vydávanie kníh, novín, časopisov a iných periodických a neperiodických publikácií; vydávanie nahraných nosičov záznamu zvuku, rozmnožovanie nahraných nosičov, rozmnožovanie nosičov záznamu zvuku, obrazu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ladislav Bajnovič od 25. 11. 2008
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť KOMPROMIS spol. s r.o. Michalovce v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 7,9 tis. € a tržby jej klesli o 2 % na 219,6 tis. €.

219,6 tis. €
Tržby
7,9 tis. €
Strata
220,0 tis. €
Celkové výnosy
392,4 tis. €
Aktíva
359,0 tis. €
Vlastné imanie
8 %
Celková zadlženosť
52,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 21,1 tis., 2022 11,0 tis., 2023 618, 2024 2,9 tis., 2025 −7,9 tis.202121,1 tis.202211,0 tis.202361820242,9 tis.2025−7,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 183,5 tis., 2022 198,7 tis., 2023 210,3 tis., 2024 223,4 tis., 2025 219,6 tis.2021183,5 tis.2022198,7 tis.2023210,3 tis.2024223,4 tis.2025219,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 219,6 tis. € -7,9 tis. €
2024 223,4 tis. € 2,9 tis. €
2023 210,3 tis. € 618 €
2022 198,7 tis. € 11,0 tis. €
2021 183,5 tis. € 21,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok2,3 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok20,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky40,6 tis. €
  • Finančné účty326,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie3,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov360,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-7,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky33,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma KOMPROMIS spol. s r.o. Michalovce v konkurze?

KOMPROMIS spol. s r.o. Michalovce nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma KOMPROMIS spol. s r.o. Michalovce tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala KOMPROMIS spol. s r.o. Michalovce tržby 219,6 tis. €.

Je firma KOMPROMIS spol. s r.o. Michalovce v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 KOMPROMIS spol. s r.o. Michalovce vykázala stratu 7,9 tis. €.

Kde firma KOMPROMIS spol. s r.o. Michalovce sídli?

KOMPROMIS spol. s r.o. Michalovce má sídlo na adrese Hviezdoslavova 58, Michalovce, 071 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026