TMS International Košice s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36210382
DIČ: 2020054256
IČ DPH: SK2020054256
Vstupný areál U.S. Steel, Košice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vstupný areál U.S. Steel, Košice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné odborné, vedecké a technické činnosti 74.90
Dátum vzniku: 14. 11. 2001
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2002
Spisová značka: Sro/12866/V
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti /maloobchod/; činnosť organizačných poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Caitlin Gifford od 16. 3. 2019
    konateľ
  • Mark Quetstroey od 12. 3. 2025
    konateľ
  • Michael Costa od 12. 3. 2025
    konateľ
  • TMS Global Holding, LLC od 11. 1. 2024
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TMS International Košice s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 29 % na 673,7 tis. € a tržby jej narástli o 8 % na 5,8 mil. €.

5,8 mil. €
Tržby
673,7 tis. €
Zisk
5,8 mil. €
Celkové výnosy
4,3 mil. €
Aktíva
3,2 mil. €
Vlastné imanie
26 %
Celková zadlženosť
61,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,3 mil., 2022 1,4 mil., 2023 989,3 tis., 2024 952,4 tis., 2025 673,7 tis.20211,3 mil.20221,4 mil.2023989,3 tis.2024952,4 tis.2025673,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 9,4 mil., 2022 12,6 mil., 2023 6,6 mil., 2024 5,3 mil., 2025 5,8 mil.20219,4 mil.202212,6 mil.20236,6 mil.20245,3 mil.20255,8 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 5,8 mil. € 673,7 tis. €
2024 5,3 mil. € 952,4 tis. €
2023 6,6 mil. € 989,3 tis. €
2022 12,6 mil. € 1,4 mil. €
2021 9,4 mil. € 1,3 mil. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok1,8 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok816,4 tis. €
  • Zásoby732,0 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky127,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky2,0 mil. €
  • Finančné účty648,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie9,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov2,5 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie673,7 tis. €
  • Rezervy94,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky7,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky423,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie597,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TMS International Košice s.r.o. v konkurze?

TMS International Košice s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TMS International Košice s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TMS International Košice s.r.o. tržby 5,8 mil. €.

Je firma TMS International Košice s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TMS International Košice s.r.o. dosiahla zisk 673,7 tis. €.

Je TMS International Košice s.r.o. platiteľom DPH?

TMS International Košice s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TMS International Košice s.r.o. sídli?

TMS International Košice s.r.o. má sídlo na adrese Vstupný areál U.S. Steel, Košice, 044 54.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026