Farma Michalovce s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36208621
DIČ: 2020040726
IČ DPH: SK2020040726
Hospodársky dvor Meďov, Michalovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hospodársky dvor Meďov, Michalovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba odevov 14.20
Dátum vzniku: 1. 8. 2001
Základné imanie: 1,5 mil. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2001
Spisová značka: Sro/12679/V
Predmet podnikania (výber): veľkoobchod s chemickými a farmaceutickými výrobkami; sprostredkovateľská činnosť; veľkoobchod a maloobchod s potravinami, tabakovými, textilnými, odevnými, obuvníckymi, kožiarskymi, papierenskými, hu… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Daniel Kraus od 10. 11. 2020
    konateľ
  • HGL Agrar GmbH od 11. 9. 2025
    spoločník
  • HK SLOVAGRO, a.s. od 20. 11. 2020
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Farma Michalovce s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 5 % na 66,8 tis. € a tržby jej klesli o 41 % na 927,4 tis. €.

927,4 tis. €
Tržby
66,8 tis. €
Zisk
1,9 mil. €
Celkové výnosy
3,0 mil. €
Aktíva
2,2 mil. €
Vlastné imanie
27 %
Celková zadlženosť
27,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 489,6 tis., 2022 313,4 tis., 2023 165,3 tis., 2024 70,6 tis., 2025 66,8 tis.2021489,6 tis.2022313,4 tis.2023165,3 tis.202470,6 tis.202566,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,6 mil., 2022 1,4 mil., 2023 1,5 mil., 2024 1,6 mil., 2025 927,4 tis.20211,6 mil.20221,4 mil.20231,5 mil.20241,6 mil.2025927,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 927,4 tis. € 66,8 tis. €
2024 1,6 mil. € 70,6 tis. €
2023 1,5 mil. € 165,3 tis. €
2022 1,4 mil. € 313,4 tis. €
2021 1,6 mil. € 489,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok784,5 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok31,7 tis. €
  • Zásoby770,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,2 mil. €
  • Finančné účty139,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie52,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie1,5 mil. €
  • Fondy zo zisku142,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov448,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie66,8 tis. €
  • Rezervy4,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky51,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky730,3 tis. €
  • Bankové úvery724 €
  • Časové rozlíšenie7,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Farma Michalovce s.r.o. v konkurze?

Farma Michalovce s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Farma Michalovce s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Farma Michalovce s.r.o. tržby 927,4 tis. €.

Je firma Farma Michalovce s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Farma Michalovce s.r.o. dosiahla zisk 66,8 tis. €.

Je Farma Michalovce s.r.o. platiteľom DPH?

Farma Michalovce s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Farma Michalovce s.r.o. sídli?

Farma Michalovce s.r.o. má sídlo na adrese Hospodársky dvor Meďov, Michalovce, 071 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026