Agro Spišské Vlachy, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36207071
DIČ: 2020034731
IČ DPH: SK2020034731
Jarná 20/1026, Spišské Vlachy

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jarná 20/1026, Spišské Vlachy Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba nápojov 11.10
Dátum vzniku: 29. 5. 2001
Základné imanie: 212,4 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2003
Spisová značka: Sro/12518/V
Predmet podnikania (výber): veľkoobchod v sortimente: predaj poľnoproduktov a kŕmnych zmesí; veľkoobchodná činnosť v rozsahu voľných živností; služby s mechanizmami …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Miroslav Tománek od 5. 8. 2026
    konateľ
  • Ulrik Hansen od 30. 10. 2007
    konateľ
  • AGRORAMA, s. r. o. od 14. 7. 2022
    spoločník
  • Polnovakia Agrar, s.r.o. od 14. 7. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Agro Spišské Vlachy, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 106 % na 133,3 tis. € a tržby jej klesli o 18 % na 774,9 tis. €.

774,9 tis. €
Tržby
133,3 tis. €
Zisk
1,1 mil. €
Celkové výnosy
2,2 mil. €
Aktíva
1,2 mil. €
Vlastné imanie
46 %
Celková zadlženosť
27,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −25,8 tis., 2022 229,7 tis., 2023 −30,7 tis., 2024 64,7 tis., 2025 133,3 tis.2021−25,8 tis.2022229,7 tis.2023−30,7 tis.202464,7 tis.2025133,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 764,6 tis., 2022 1,0 mil., 2023 791,7 tis., 2024 939,4 tis., 2025 774,9 tis.2021764,6 tis.20221,0 mil.2023791,7 tis.2024939,4 tis.2025774,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 774,9 tis. € 133,3 tis. €
2024 939,4 tis. € 64,7 tis. €
2023 791,7 tis. € -30,7 tis. €
2022 1,0 mil. € 229,7 tis. €
2021 764,6 tis. € -25,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,2 mil. €
  • Zásoby696,4 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky14,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky269,2 tis. €
  • Finančné účty8,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie212,4 tis. €
  • Fondy zo zisku21,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov823,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie133,3 tis. €
  • Rezervy31,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky774,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky83,7 tis. €
  • Bankové úvery81,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie33,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Agro Spišské Vlachy, s.r.o. v konkurze?

Agro Spišské Vlachy, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Agro Spišské Vlachy, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Agro Spišské Vlachy, s.r.o. tržby 774,9 tis. €.

Je firma Agro Spišské Vlachy, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Agro Spišské Vlachy, s.r.o. dosiahla zisk 133,3 tis. €.

Je Agro Spišské Vlachy, s.r.o. platiteľom DPH?

Agro Spišské Vlachy, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Agro Spišské Vlachy, s.r.o. sídli?

Agro Spišské Vlachy, s.r.o. má sídlo na adrese Jarná 20/1026, Spišské Vlachy, 053 61.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026