VI DENTIA s.r.o., stomatologické laboratórium

Aktívna spoločnosť
IČO: 36205222
DIČ: 2021565260
IČ DPH: SK2021565260
Kupeckého 318/29, Košice - mestská časť Juh

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kupeckého 318/29, Košice - mestská časť Juh Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Iná výroba 32.50
Dátum vzniku: 22. 3. 2001
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/12332/V
Predmet podnikania (výber): sprostredkovateľská činnosť; maloobchod a veľkoobchod so základným zdravotníckym materiálom; zubná technika …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ivan Puškáš od 29. 10. 2001
    konateľspoločník
  • Ing. Viktor Puškáš od 21. 12. 2009
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť VI DENTIA s.r.o., stomatologické laboratórium v roku 2025 zvýšila zisk o 266 % na 14,0 tis. € a tržby jej narástli o 3 % na 423,4 tis. €.

423,4 tis. €
Tržby
14,0 tis. €
Zisk
428,9 tis. €
Celkové výnosy
511,0 tis. €
Aktíva
51,7 tis. €
Vlastné imanie
90 %
Celková zadlženosť
67,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,5 tis., 2022 52,0 tis., 2023 3,2 tis., 2024 3,8 tis., 2025 14,0 tis.20214,5 tis.202252,0 tis.20233,2 tis.20243,8 tis.202514,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 353,9 tis., 2022 361,8 tis., 2023 363,4 tis., 2024 410,9 tis., 2025 423,4 tis.2021353,9 tis.2022361,8 tis.2023363,4 tis.2024410,9 tis.2025423,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 423,4 tis. € 14,0 tis. €
2024 410,9 tis. € 3,8 tis. €
2023 363,4 tis. € 3,2 tis. €
2022 361,8 tis. € 52,0 tis. €
2021 353,9 tis. € 4,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok413,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky12,1 tis. €
  • Finančné účty85,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov30,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie14,0 tis. €
  • Rezervy621 €
  • Dlhodobé záväzky66,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky303,7 tis. €
  • Bankové úvery88,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma VI DENTIA s.r.o., stomatologické laboratórium v konkurze?

VI DENTIA s.r.o., stomatologické laboratórium nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma VI DENTIA s.r.o., stomatologické laboratórium tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala VI DENTIA s.r.o., stomatologické laboratórium tržby 423,4 tis. €.

Je firma VI DENTIA s.r.o., stomatologické laboratórium v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 VI DENTIA s.r.o., stomatologické laboratórium dosiahla zisk 14,0 tis. €.

Je VI DENTIA s.r.o., stomatologické laboratórium platiteľom DPH?

VI DENTIA s.r.o., stomatologické laboratórium je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma VI DENTIA s.r.o., stomatologické laboratórium sídli?

VI DENTIA s.r.o., stomatologické laboratórium má sídlo na adrese Kupeckého 318/29, Košice - mestská časť Juh, 040 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026