TATRAŠINDEL, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36198358
DIČ: 2020034214
IČ DPH: SK2020034214
Duklianska 52/18, Spišská Nová Ves

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Duklianska 52/18, Spišská Nová Ves Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 9. 5. 2000
Základné imanie: 8,3 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 19. 7. 2000
Spisová značka: Sro/11619/V
Predmet podnikania (výber): staviteľ-vykonávanie jednoduchých stavieb a poddodávok; výroba strešnej krytiny; vykonávanie inžinierskych, priemyselných, bytových a občianskych stavieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jaroslav Melek od 9. 5. 2000
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TATRAŠINDEL, spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 70 % na 7,5 tis. € a tržby jej klesli o 35 % na 79,6 tis. €.

79,6 tis. €
Tržby
7,5 tis. €
Zisk
42,6 tis. €
Aktíva
15,8 tis. €
Vlastné imanie
63 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 1,3 tis., 2022 3,5 tis., 2023 2,9 tis., 2024 4,4 tis., 2025 7,5 tis.20201,3 tis.20223,5 tis.20232,9 tis.20244,4 tis.20257,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 136,7 tis., 2022 145,9 tis., 2023 118,3 tis., 2024 123,2 tis., 2025 79,6 tis.2020136,7 tis.2022145,9 tis.2023118,3 tis.2024123,2 tis.202579,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 79,6 tis. € 7,5 tis. €
2024 123,2 tis. € 4,4 tis. €
2023 118,3 tis. € 2,9 tis. €
2022 145,9 tis. € 3,5 tis. €
2020 136,7 tis. € 1,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie15,8 tis. €
  • Záväzky26,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TATRAŠINDEL, spol. s r.o. v konkurze?

TATRAŠINDEL, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TATRAŠINDEL, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TATRAŠINDEL, spol. s r.o. tržby 79,6 tis. €.

Je firma TATRAŠINDEL, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TATRAŠINDEL, spol. s r.o. dosiahla zisk 7,5 tis. €.

Je TATRAŠINDEL, spol. s r.o. platiteľom DPH?

TATRAŠINDEL, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TATRAŠINDEL, spol. s r.o. sídli?

TATRAŠINDEL, spol. s r.o. má sídlo na adrese Duklianska 52/18, Spišská Nová Ves, 052 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026