FREKOMOS SK, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36196428
DIČ: 2020046655
IČ DPH: SK2020046655
Domové role 65A/19006, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Domové role 65A/19006, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Inžinierske stavby 42.11
Dátum vzniku: 22. 2. 2000
Základné imanie: 7,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2000
Spisová značka: Sro/39836/B
Predmet podnikania (výber): vykonávanie dopravných stavieb; výroba a predaj obaľovaných asfaltových zmesí; výroba a predaj drveného kameniva …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Bc. Markéta Cimalová od 23. 2. 2026
    konateľ
  • Ing. Dušan Klimo od 1. 1. 2004
    konateľ
  • FREKOMOS, s.r.o. od 17. 8. 2022
    spoločník
  • Ing. Zuzana Šándorová od 24. 10. 2012
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť FREKOMOS SK, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 621 % na 946,7 tis. € a tržby jej narástli o 13 % na 8,5 mil. €.

8,5 mil. €
Tržby
946,7 tis. €
Zisk
8,7 mil. €
Celkové výnosy
5,6 mil. €
Aktíva
2,3 mil. €
Vlastné imanie
59 %
Celková zadlženosť
38,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −78,7 tis., 2022 243,4 tis., 2023 944,3 tis., 2024 131,3 tis., 2025 946,7 tis.2021−78,7 tis.2022243,4 tis.2023944,3 tis.2024131,3 tis.2025946,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 3,3 mil., 2022 8,6 mil., 2023 9,9 mil., 2024 7,6 mil., 2025 8,5 mil.20213,3 mil.20228,6 mil.20239,9 mil.20247,6 mil.20258,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 8,5 mil. € 946,7 tis. €
2024 7,6 mil. € 131,3 tis. €
2023 9,9 mil. € 944,3 tis. €
2022 8,6 mil. € 243,4 tis. €
2021 3,3 mil. € -78,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok2,3 mil. €
  • Dlhodobý finančný majetok1,7 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky161,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,4 mil. €
  • Finančné účty33,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie46,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie7,0 tis. €
  • Fondy zo zisku6,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,3 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie946,7 tis. €
  • Rezervy108,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,3 mil. €
  • Krátkodobé záväzky1,6 mil. €
  • Bankové úvery269,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma FREKOMOS SK, s. r. o. v konkurze?

FREKOMOS SK, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma FREKOMOS SK, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala FREKOMOS SK, s. r. o. tržby 8,5 mil. €.

Je firma FREKOMOS SK, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 FREKOMOS SK, s. r. o. dosiahla zisk 946,7 tis. €.

Je FREKOMOS SK, s. r. o. platiteľom DPH?

FREKOMOS SK, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma FREKOMOS SK, s. r. o. sídli?

FREKOMOS SK, s. r. o. má sídlo na adrese Domové role 65A/19006, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026