RETECH SK, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36195685
DIČ: 2020032256
IČ DPH: SK2020032256
Hlavná 776/111, Kráľovský Chlmec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hlavná 776/111, Kráľovský Chlmec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.19
Dátum vzniku: 4. 1. 2000
Základné imanie: 7,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2000
Spisová značka: Sro/11357/V
Predmet podnikania: obchodná činnosť v sortimente: potraviny, mäso a mäsové výrobky, ryby a výrobky z nich, ovocie, zelenina, mrazené výr…

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jan Myslivec od 23. 8. 2004
    konateľspoločník
  • Ing. Miloš Miřejovský od 23. 8. 2004
    konateľspoločník
  • Zuzana Kendiová od 20. 5. 2022
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RETECH SK, spol. s r.o. v roku 2025 znížila zisk o 14 % na 209,3 tis. € a tržby jej klesli o 3 % na 1,9 mil. €.

1,9 mil. €
Tržby
209,3 tis. €
Zisk
2,0 mil. €
Celkové výnosy
2,8 mil. €
Aktíva
2,3 mil. €
Vlastné imanie
17 %
Celková zadlženosť
15,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 126,1 tis., 2022 268,8 tis., 2023 195,4 tis., 2024 243,7 tis., 2025 209,3 tis.2021126,1 tis.2022268,8 tis.2023195,4 tis.2024243,7 tis.2025209,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,5 mil., 2022 1,7 mil., 2023 1,9 mil., 2024 2,0 mil., 2025 1,9 mil.20211,5 mil.20221,7 mil.20231,9 mil.20242,0 mil.20251,9 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,9 mil. € 209,3 tis. €
2024 2,0 mil. € 243,7 tis. €
2023 1,9 mil. € 195,4 tis. €
2022 1,7 mil. € 268,8 tis. €
2021 1,5 mil. € 126,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok41,0 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok554,6 tis. €
  • Zásoby220,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky198,8 tis. €
  • Krátkodobý finančný majetok88,2 tis. €
  • Finančné účty1,5 mil. €
  • Časové rozlíšenie267,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie7,0 tis. €
  • Fondy zo zisku697 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov2,1 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie209,3 tis. €
  • Rezervy1,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky4,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky489,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RETECH SK, spol. s r.o. v konkurze?

RETECH SK, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RETECH SK, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RETECH SK, spol. s r.o. tržby 1,9 mil. €.

Je firma RETECH SK, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RETECH SK, spol. s r.o. dosiahla zisk 209,3 tis. €.

Je RETECH SK, spol. s r.o. platiteľom DPH?

RETECH SK, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma RETECH SK, spol. s r.o. sídli?

RETECH SK, spol. s r.o. má sídlo na adrese Hlavná 776/111, Kráľovský Chlmec, 077 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026