Hornogemerská spoločnosť, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36193062
DIČ: 2021479889
Šafárikova 174, Rožňava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Šafárikova 174, Rožňava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.82
Dátum vzniku: 30. 8. 1999
Základné imanie: 10,0 tis. €
Spisová značka: Sro/11147/V
Predmet podnikania (výber): obchodná činnosť s kovmi a kovovými rudami, so železiarskym tovarom, inštalatérskym a vykurovacím zariadením, so stro…; výroba kovových konštrukcií a ich častí; výroba kovového tovaru …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Doc. Ing. Ján Spišák, PhD. od 6. 2. 2004
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Hornogemerská spoločnosť, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 96 % na 556 € a tržby jej klesli o 76 % na 4,9 tis. €.

4,9 tis. €
Tržby
556 €
Zisk
4,9 tis. €
Celkové výnosy
243,8 tis. €
Aktíva
243,0 tis. €
Vlastné imanie
0 %
Celková zadlženosť
94,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 27,8 tis., 2022 24,4 tis., 2023 26,0 tis., 2024 12,6 tis., 2025 556202127,8 tis.202224,4 tis.202326,0 tis.202412,6 tis.2025556
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 37,6 tis., 2022 36,0 tis., 2023 41,5 tis., 2024 20,5 tis., 2025 4,9 tis.202137,6 tis.202236,0 tis.202341,5 tis.202420,5 tis.20254,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 4,9 tis. € 556 €
2024 20,5 tis. € 12,6 tis. €
2023 41,5 tis. € 26,0 tis. €
2022 36,0 tis. € 24,4 tis. €
2021 37,6 tis. € 27,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky221,8 tis. €
  • Finančné účty22,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie10,0 tis. €
  • Fondy zo zisku996 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov231,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie556 €
  • Dlhodobé záväzky187 €
  • Krátkodobé záväzky640 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Hornogemerská spoločnosť, s.r.o. v konkurze?

Hornogemerská spoločnosť, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Hornogemerská spoločnosť, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Hornogemerská spoločnosť, s.r.o. tržby 4,9 tis. €.

Je firma Hornogemerská spoločnosť, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Hornogemerská spoločnosť, s.r.o. dosiahla zisk 556 €.

Kde firma Hornogemerská spoločnosť, s.r.o. sídli?

Hornogemerská spoločnosť, s.r.o. má sídlo na adrese Šafárikova 174, Rožňava, 048 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026