CHEMAGRA, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36192279
DIČ: 2020039802
IČ DPH: SK2020039802
Hriadky 75, Hriadky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hriadky 75, Hriadky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.75
Dátum vzniku: 20. 7. 1999
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 1999
Spisová značka: Sro/11069/V
Predmet podnikania (výber): veľkoobchod v rozsahu voľných živností; maloobchod v rozsahu voľných živností; faktoring a forfaiting …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Marián Šepeľák od 22. 1. 2007
    konateľspoločník
  • Ing. Tibor Hospodár od 30. 6. 1999
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť CHEMAGRA, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 28 % na 90,5 tis. € a tržby jej narástli o 11 % na 2,3 mil. €.

2,3 mil. €
Tržby
90,5 tis. €
Zisk
2,3 mil. €
Celkové výnosy
525,4 tis. €
Aktíva
278,0 tis. €
Vlastné imanie
47 %
Celková zadlženosť
8,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 87,9 tis., 2022 96,0 tis., 2023 83,7 tis., 2024 70,6 tis., 2025 90,5 tis.202187,9 tis.202296,0 tis.202383,7 tis.202470,6 tis.202590,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,6 mil., 2022 1,7 mil., 2023 1,9 mil., 2024 2,0 mil., 2025 2,3 mil.20211,6 mil.20221,7 mil.20231,9 mil.20242,0 mil.20252,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,3 mil. € 90,5 tis. €
2024 2,0 mil. € 70,6 tis. €
2023 1,9 mil. € 83,7 tis. €
2022 1,7 mil. € 96,0 tis. €
2021 1,6 mil. € 87,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok4,8 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok5,0 tis. €
  • Zásoby5,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky510,1 tis. €
  • Finančné účty252 €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku4,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov176,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie90,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky745 €
  • Krátkodobé záväzky85,4 tis. €
  • Bankové úvery161,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma CHEMAGRA, s.r.o. v konkurze?

CHEMAGRA, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma CHEMAGRA, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala CHEMAGRA, s.r.o. tržby 2,3 mil. €.

Je firma CHEMAGRA, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 CHEMAGRA, s.r.o. dosiahla zisk 90,5 tis. €.

Je CHEMAGRA, s.r.o. platiteľom DPH?

CHEMAGRA, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma CHEMAGRA, s.r.o. sídli?

CHEMAGRA, s.r.o. má sídlo na adrese Hriadky 75, Hriadky, 076 22.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026