GASTRO, spol. s r.o. Michalovce

Aktívna spoločnosť
IČO: 36183296
DIČ: 2020039362
IČ DPH: SK2020039362
Štefánikova 1285, Michalovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Štefánikova 1285, Michalovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.30
Dátum vzniku: 24. 3. 1998
Základné imanie: 149,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 8. 7. 1998
Spisová značka: Sro/10255/V
Predmet podnikania (výber): obchodná činnosť v sortimente: výrobky textilné, odevné, obuvnícke, konfekcia, kožená a textilná galantéria, výrobky …; veľkoobchod s chemickými výrobkam; prieskum trhu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ján Eštok od 24. 3. 1998
    konateľspoločník
  • PhDr. Karina Obšatníková od 1. 4. 2018
    konateľspoločník
  • Dom Matice slovenskej od 13. 12. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť GASTRO, spol. s r.o. Michalovce v roku 2025 zvýšila zisk na 12,2 tis. € a tržby jej narástli o 24 % na 672,9 tis. €.

672,9 tis. €
Tržby
12,2 tis. €
Zisk
691,7 tis. €
Celkové výnosy
192,4 tis. €
Aktíva
124,1 tis. €
Vlastné imanie
35 %
Celková zadlženosť
33,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 404, 2022 −20,0 tis., 2023 1,6 tis., 2024 837, 2025 12,2 tis.20214042022−20,0 tis.20231,6 tis.2024837202512,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 159,1 tis., 2022 196,6 tis., 2023 369,0 tis., 2024 543,1 tis., 2025 672,9 tis.2021159,1 tis.2022196,6 tis.2023369,0 tis.2024543,1 tis.2025672,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 672,9 tis. € 12,2 tis. €
2024 543,1 tis. € 837 €
2023 369,0 tis. € 1,6 tis. €
2022 196,6 tis. € -20,0 tis. €
2021 159,1 tis. € 404 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok98,3 tis. €
  • Zásoby24,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky19,6 tis. €
  • Finančné účty49,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie568 €

Pasíva

  • Základné imanie148,6 tis. €
  • Fondy zo zisku3,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-40,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie12,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky11,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky53,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie3,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma GASTRO, spol. s r.o. Michalovce v konkurze?

GASTRO, spol. s r.o. Michalovce nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma GASTRO, spol. s r.o. Michalovce tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala GASTRO, spol. s r.o. Michalovce tržby 672,9 tis. €.

Je firma GASTRO, spol. s r.o. Michalovce v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 GASTRO, spol. s r.o. Michalovce dosiahla zisk 12,2 tis. €.

Je GASTRO, spol. s r.o. Michalovce platiteľom DPH?

GASTRO, spol. s r.o. Michalovce je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma GASTRO, spol. s r.o. Michalovce sídli?

GASTRO, spol. s r.o. Michalovce má sídlo na adrese Štefánikova 1285, Michalovce, 071 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026