LOGISTICKÝ AREÁL NITRIANSKA s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36182206
DIČ: 2020033334
IČ DPH: SK2020033334
Mierové nám. 2, Senec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mierové nám. 2, Senec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba elektrických zariadení 27.12
Dátum vzniku: 30. 1. 1998
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 14. 4. 1998
Spisová značka: Sro/98743/B
Predmet podnikania (výber): výroba zariadení pre riadenia priemyselných procesov; prípravné práce pre stavbu; elektroinštalácie …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Martin Čepel od 27. 6. 2013
    konateľspoločník
  • Robert Kval od 27. 6. 2013
    konateľ
  • Realitný a developerský fond SC a. s. od 21. 10. 2025
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť LOGISTICKÝ AREÁL NITRIANSKA s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk na 13,8 tis. € a tržby jej narástli o 65 % na 634,2 tis. €.

634,2 tis. €
Tržby
13,8 tis. €
Zisk
663,2 tis. €
Celkové výnosy
8,4 mil. €
Aktíva
219,1 tis. €
Vlastné imanie
97 %
Celková zadlženosť
31,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 86,3 tis., 2022 18,8 tis., 2023 20,5 tis., 2024 586, 2025 13,8 tis.202186,3 tis.202218,8 tis.202320,5 tis.2024586202513,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 265,4 tis., 2022 649,5 tis., 2023 839,2 tis., 2024 384,6 tis., 2025 634,2 tis.2021265,4 tis.2022649,5 tis.2023839,2 tis.2024384,6 tis.2025634,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 634,2 tis. € 13,8 tis. €
2024 384,6 tis. € 586 €
2023 839,2 tis. € 20,5 tis. €
2022 649,5 tis. € 18,8 tis. €
2021 265,4 tis. € 86,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok69,7 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok6,0 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky2,3 mil. €
  • Finančné účty3,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy275,9 tis. €
  • Fondy zo zisku649 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-77,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie13,8 tis. €
  • Rezervy955 €
  • Dlhodobé záväzky431 €
  • Krátkodobé záväzky8,1 mil. €
  • Bankové úvery72 €
  • Časové rozlíšenie11,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LOGISTICKÝ AREÁL NITRIANSKA s.r.o. v konkurze?

LOGISTICKÝ AREÁL NITRIANSKA s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LOGISTICKÝ AREÁL NITRIANSKA s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala LOGISTICKÝ AREÁL NITRIANSKA s.r.o. tržby 634,2 tis. €.

Je firma LOGISTICKÝ AREÁL NITRIANSKA s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 LOGISTICKÝ AREÁL NITRIANSKA s.r.o. dosiahla zisk 13,8 tis. €.

Je LOGISTICKÝ AREÁL NITRIANSKA s.r.o. platiteľom DPH?

LOGISTICKÝ AREÁL NITRIANSKA s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma LOGISTICKÝ AREÁL NITRIANSKA s.r.o. sídli?

LOGISTICKÝ AREÁL NITRIANSKA s.r.o. má sídlo na adrese Mierové nám. 2, Senec, 903 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026