Pekáreň COTTBUS s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36176613
DIČ: 2020044213
IČ DPH: SK2020044213
Požiarnická č. 6, Košice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Požiarnická č. 6, Košice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba potravín 10.71
Dátum vzniku: 4. 9. 1997
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 17. 9. 1997
Spisová značka: Sro/9639/V
Predmet podnikania (výber): - veľkoobchod a maloobchod v oblasti potravín, pochutín, alko a nealko nápojov, ovocia, zeleniny, tabaku, mäsa a mäso…; - organizovanie a zabezpečenie rekvalifikačných kurzov v oblasti-Podnikové hospodárstvo (účtovníctvo, podnikové finan…; - výroba a predaj pekárenských výrobkov

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Katarína Čomová, PhD. od 18. 1. 2012
    konateľ
  • Ing. Peter Czilling od 4. 9. 1997
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť Pekáreň COTTBUS s.r.o. v roku 2024 sa dostala zo straty do zisku 4,8 tis. € a tržby jej klesli o 7 % na 590,9 tis. €.

590,9 tis. €
Tržby
4,8 tis. €
Zisk
759,7 tis. €
Aktíva
294,2 tis. €
Vlastné imanie
61 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 108, 2021 2,4 tis., 2022 1,5 tis., 2023 −47, 2024 4,8 tis.202010820212,4 tis.20221,5 tis.2023−4720244,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 536,2 tis., 2021 607,9 tis., 2022 649,5 tis., 2023 635,3 tis., 2024 590,9 tis.2020536,2 tis.2021607,9 tis.2022649,5 tis.2023635,3 tis.2024590,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 590,9 tis. € 4,8 tis. €
2023 635,3 tis. € -47 €
2022 649,5 tis. € 1,5 tis. €
2021 607,9 tis. € 2,4 tis. €
2020 536,2 tis. € 108 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Pasíva

  • Vlastné imanie294,2 tis. €
  • Záväzky465,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Pekáreň COTTBUS s.r.o. v konkurze?

Pekáreň COTTBUS s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Pekáreň COTTBUS s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala Pekáreň COTTBUS s.r.o. tržby 590,9 tis. €.

Je firma Pekáreň COTTBUS s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 Pekáreň COTTBUS s.r.o. dosiahla zisk 4,8 tis. €.

Je Pekáreň COTTBUS s.r.o. platiteľom DPH?

Pekáreň COTTBUS s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Pekáreň COTTBUS s.r.o. sídli?

Pekáreň COTTBUS s.r.o. má sídlo na adrese Požiarnická č. 6, Košice, 040 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026