AGROprofit Olšava, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36175552
DIČ: 2020042453
IČ DPH: SK2020042453
Kecerovce 17, Kecerovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kecerovce 17, Kecerovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kože a kožených výrobkov 15.00
Dátum vzniku: 27. 2. 2006
Základné imanie: 7,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 5. 8. 1997
Spisová značka: Sro/9539/V
Predmet podnikania (výber): veľkoobchod a maloobchod s poľnohospodárskymi produktami, okrasnými drevinami, kvetmi, potravinárskymi surovinami a v…; predaj motorových vozidiel a náhradných dielov; predaj nenahratých nosičov zvukových a zvukovoobrazových záznamov a predaj nahratých nosičov zvukových alebo zvukovoo… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jaroslav Hrehor od 17. 7. 1997
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť AGROprofit Olšava, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 45 % na 14,3 tis. € a tržby jej klesli o 11 % na 611,5 tis. €.

611,5 tis. €
Tržby
14,3 tis. €
Zisk
844,8 tis. €
Celkové výnosy
1,1 mil. €
Aktíva
41,6 tis. €
Vlastné imanie
96 %
Celková zadlženosť
15,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −1,2 tis., 2022 6,0 tis., 2023 4,2 tis., 2024 9,9 tis., 2025 14,3 tis.2021−1,2 tis.20226,0 tis.20234,2 tis.20249,9 tis.202514,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 406,3 tis., 2022 568,1 tis., 2023 662,0 tis., 2024 685,9 tis., 2025 611,5 tis.2021406,3 tis.2022568,1 tis.2023662,0 tis.2024685,9 tis.2025611,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 611,5 tis. € 14,3 tis. €
2024 685,9 tis. € 9,9 tis. €
2023 662,0 tis. € 4,2 tis. €
2022 568,1 tis. € 6,0 tis. €
2021 406,3 tis. € -1,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok431,6 tis. €
  • Zásoby239,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky168,8 tis. €
  • Finančné účty240,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy2,2 tis. €
  • Fondy zo zisku18,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie14,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky58,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky256,1 tis. €
  • Bankové úvery704,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma AGROprofit Olšava, s.r.o. v konkurze?

AGROprofit Olšava, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma AGROprofit Olšava, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala AGROprofit Olšava, s.r.o. tržby 611,5 tis. €.

Je firma AGROprofit Olšava, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 AGROprofit Olšava, s.r.o. dosiahla zisk 14,3 tis. €.

Je AGROprofit Olšava, s.r.o. platiteľom DPH?

AGROprofit Olšava, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma AGROprofit Olšava, s.r.o. sídli?

AGROprofit Olšava, s.r.o. má sídlo na adrese Kecerovce 17, Kecerovce.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026