Mäsokombinát NORD SVIT, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36171093
DIČ: 2020036634
IČ DPH: SK2020036634
Hlavná 5, Svit

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hlavná 5, Svit Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba potravín 10.13
Dátum vzniku: 12. 3. 1997
Základné imanie: 1,8 mil. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 1997
Spisová značka: Sro/11019/P
Predmet podnikania (výber): - poľnohospodárstvo, lesníctvo, poľovníctvo a služby; - baliace činnosti; - prenájom poľnohospodárskych strojov, traktorov a zariadení …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Barnabáš Toma od 1. 7. 2024
    konateľ
  • Mikuláš Bobák od 30. 6. 2009
    konateľspoločník
  • COSMOS TRADING s.r.o. od 1. 9. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Mäsokombinát NORD SVIT, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 74 % na 442,3 tis. € a tržby jej narástli o 4 % na 23,2 mil. €.

23,2 mil. €
Tržby
442,3 tis. €
Zisk
26,3 mil. €
Celkové výnosy
12,4 mil. €
Aktíva
3,8 mil. €
Vlastné imanie
70 %
Celková zadlženosť
27,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 361,2 tis., 2022 575,9 tis., 2023 370,9 tis., 2024 254,9 tis., 2025 442,3 tis.2021361,2 tis.2022575,9 tis.2023370,9 tis.2024254,9 tis.2025442,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 13,7 mil., 2022 18,9 mil., 2023 22,3 mil., 2024 22,4 mil., 2025 23,2 mil.202113,7 mil.202218,9 mil.202322,3 mil.202422,4 mil.202523,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 23,2 mil. € 442,3 tis. €
2024 22,4 mil. € 254,9 tis. €
2023 22,3 mil. € 370,9 tis. €
2022 18,9 mil. € 575,9 tis. €
2021 13,7 mil. € 361,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok23,2 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok8,5 mil. €
  • Dlhodobý finančný majetok3,5 tis. €
  • Zásoby1,1 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky2,1 mil. €
  • Finančné účty557,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie48,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie1,8 mil. €
  • Kapitálové fondy715,6 tis. €
  • Fondy zo zisku80,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov763,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie442,3 tis. €
  • Rezervy145,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,5 mil. €
  • Krátkodobé záväzky2,9 mil. €
  • Bankové úvery3,1 mil. €
  • Časové rozlíšenie1,0 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Mäsokombinát NORD SVIT, s.r.o. v konkurze?

Mäsokombinát NORD SVIT, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Mäsokombinát NORD SVIT, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Mäsokombinát NORD SVIT, s.r.o. tržby 23,2 mil. €.

Je firma Mäsokombinát NORD SVIT, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Mäsokombinát NORD SVIT, s.r.o. dosiahla zisk 442,3 tis. €.

Je Mäsokombinát NORD SVIT, s.r.o. platiteľom DPH?

Mäsokombinát NORD SVIT, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Mäsokombinát NORD SVIT, s.r.o. sídli?

Mäsokombinát NORD SVIT, s.r.o. má sídlo na adrese Hlavná 5, Svit, 059 21.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026