TESPOL Michalovce, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36171085
DIČ: 2020038724
IČ DPH: SK2020038724
Kapušianska 2, Michalovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kapušianska 2, Michalovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod a maloobchod s motorovými vozidlami a motocyklami; ich oprava 45.20
Dátum vzniku: 12. 3. 1997
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 14. 3. 1997
Spisová značka: Sro/9111/V
Predmet podnikania (výber): veľkoobchod s potravinami, tabakovými, textilnými, odevnými, obuvnickými, kožiarskymi, papierenskými, hutnickými, žel…; maloobchod v rozsahu veľkoobchodu okrem farmaceutických výrobkov, z chemických výrobkov okrem jedov a žieravín; pneuservisné služby a oprava pneumatík …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Miroslav Olejár od 12. 3. 1997
    konateľspoločník
  • Daniela Kudročová od 3. 8. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TESPOL Michalovce, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 1,0 tis. € a tržby jej klesli o 6 % na 267,7 tis. €.

267,7 tis. €
Tržby
1,0 tis. €
Strata
267,8 tis. €
Celkové výnosy
90,1 tis. €
Aktíva
27,4 tis. €
Vlastné imanie
70 %
Celková zadlženosť
33,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 7,8 tis., 2022 1,5 tis., 2023 −3,5 tis., 2024 1,2 tis., 2025 −1,0 tis.20217,8 tis.20221,5 tis.2023−3,5 tis.20241,2 tis.2025−1,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 255,3 tis., 2022 291,3 tis., 2023 270,6 tis., 2024 284,5 tis., 2025 267,7 tis.2021255,3 tis.2022291,3 tis.2023270,6 tis.2024284,5 tis.2025267,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 267,7 tis. € -1,0 tis. €
2024 284,5 tis. € 1,2 tis. €
2023 270,6 tis. € -3,5 tis. €
2022 291,3 tis. € 1,5 tis. €
2021 255,3 tis. € 7,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok10,9 tis. €
  • Zásoby33,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky18,7 tis. €
  • Finančné účty26,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie409 €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov21,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-1,0 tis. €
  • Rezervy3,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky102 €
  • Krátkodobé záväzky58,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie80 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TESPOL Michalovce, s.r.o. v konkurze?

TESPOL Michalovce, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TESPOL Michalovce, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TESPOL Michalovce, s.r.o. tržby 267,7 tis. €.

Je firma TESPOL Michalovce, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TESPOL Michalovce, s.r.o. vykázala stratu 1,0 tis. €.

Je TESPOL Michalovce, s.r.o. platiteľom DPH?

TESPOL Michalovce, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TESPOL Michalovce, s.r.o. sídli?

TESPOL Michalovce, s.r.o. má sídlo na adrese Kapušianska 2, Michalovce, 071 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026