SEGAR SLOVAKIA s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36059919
DIČ: 2021723022
Mikszáthova 460/14, Veľký Krtíš

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mikszáthova 460/14, Veľký Krtíš Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.62
Dátum vzniku: 6. 5. 2003
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/8330/S
Predmet podnikania (výber): - zámočníctvo; - výroba markíz, stánkov, prístreškov, autoplachiet v rozsahu voľných živností; - výroba tovaru z plastov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Pavol Rebroš od 6. 5. 2003
    konateľspoločník
  • Peter Rebroš od 6. 5. 2003
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SEGAR SLOVAKIA s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 43 % na 8,3 tis. € a tržby jej klesli o 50 % na 16,9 tis. €.

16,9 tis. €
Tržby
8,3 tis. €
Zisk
62,4 tis. €
Aktíva
59,4 tis. €
Vlastné imanie
5 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −5,8 tis., 2022 2,2 tis., 2023 7,3 tis., 2024 14,6 tis., 2025 8,3 tis.2021−5,8 tis.20222,2 tis.20237,3 tis.202414,6 tis.20258,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 3,5 tis., 2022 20,9 tis., 2023 20,5 tis., 2024 33,7 tis., 2025 16,9 tis.20213,5 tis.202220,9 tis.202320,5 tis.202433,7 tis.202516,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 16,9 tis. € 8,3 tis. €
2024 33,7 tis. € 14,6 tis. €
2023 20,5 tis. € 7,3 tis. €
2022 20,9 tis. € 2,2 tis. €
2021 3,5 tis. € -5,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie59,4 tis. €
  • Záväzky3,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SEGAR SLOVAKIA s.r.o. v konkurze?

SEGAR SLOVAKIA s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SEGAR SLOVAKIA s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SEGAR SLOVAKIA s.r.o. tržby 16,9 tis. €.

Je firma SEGAR SLOVAKIA s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SEGAR SLOVAKIA s.r.o. dosiahla zisk 8,3 tis. €.

Kde firma SEGAR SLOVAKIA s.r.o. sídli?

SEGAR SLOVAKIA s.r.o. má sídlo na adrese Mikszáthova 460/14, Veľký Krtíš, 990 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026