OptoNet Slovakia, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36057070
DIČ: 2020072736
IČ DPH: SK2020072736
Detvianska Huta 215, Detvianska Huta

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Detvianska Huta 215, Detvianska Huta Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Oprava počítačov, osobných potrieb a potrieb pre domácnosť 95.11
Dátum vzniku: 18. 11. 2002
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 1. 2003
Spisová značka: Sro/8020/S
Predmet podnikania (výber): prenájom motorových vozidiel; - kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností; - sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Anton Chovan od 18. 11. 2002
    konateľspoločník
  • Jozef Chovan od 18. 11. 2002
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť OptoNet Slovakia, s.r.o. v roku 2025 znížila stratu o 60 % na 682 € a tržby jej narástli o 2 % na 13,9 tis. €.

13,9 tis. €
Tržby
682 €
Strata
19,2 tis. €
Aktíva
15,9 tis. €
Vlastné imanie
17 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −4,6 tis., 2022 1,8 tis., 2023 585, 2024 −1,7 tis., 2025 −6822021−4,6 tis.20221,8 tis.20235852024−1,7 tis.2025−682
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 14,4 tis., 2022 20,5 tis., 2023 26,7 tis., 2024 13,6 tis., 2025 13,9 tis.202114,4 tis.202220,5 tis.202326,7 tis.202413,6 tis.202513,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 13,9 tis. € -682 €
2024 13,6 tis. € -1,7 tis. €
2023 26,7 tis. € 585 €
2022 20,5 tis. € 1,8 tis. €
2021 14,4 tis. € -4,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie15,9 tis. €
  • Záväzky3,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma OptoNet Slovakia, s.r.o. v konkurze?

OptoNet Slovakia, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma OptoNet Slovakia, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala OptoNet Slovakia, s.r.o. tržby 13,9 tis. €.

Je firma OptoNet Slovakia, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 OptoNet Slovakia, s.r.o. vykázala stratu 682 €.

Je OptoNet Slovakia, s.r.o. platiteľom DPH?

OptoNet Slovakia, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma OptoNet Slovakia, s.r.o. sídli?

OptoNet Slovakia, s.r.o. má sídlo na adrese Detvianska Huta 215, Detvianska Huta, 962 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026