Družstvo chovateľov oviec

Aktívna spoločnosť
IČO: 36053414
DIČ: 2021636782
IČ DPH: SK2021636782
Družstevná ulica 534, Poniky

Základné údaje

Právna forma: Družstvo
Sídlo: Družstevná ulica 534, Poniky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba odevov 145
Dátum vzniku: 27. 3. 2002
Základné imanie: 3,2 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 8. 2. 2006
Spisová značka: Dr/382/S
Predmet podnikania (výber): - chov oviec; - výroba poľnohospodárskych výrobkov; - kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Juraj Kornhauser od 27. 4. 2024
    člen predstavenstva
  • Ján Chromek od 1. 4. 2023
    člen predstavenstva

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Družstvo chovateľov oviec v roku 2025 zvýšila zisk na 2,4 tis. € a tržby jej klesli o 6 % na 95,6 tis. €.

95,6 tis. €
Tržby
2,4 tis. €
Zisk
256,0 tis. €
Celkové výnosy
279,8 tis. €
Aktíva
208,1 tis. €
Vlastné imanie
26 %
Celková zadlženosť
7,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,0 tis., 2022 −1,5 tis., 2023 3,8 tis., 2024 189, 2025 2,4 tis.20214,0 tis.2022−1,5 tis.20233,8 tis.202418920252,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 94,0 tis., 2022 108,3 tis., 2023 104,2 tis., 2024 101,7 tis., 2025 95,6 tis.202194,0 tis.2022108,3 tis.2023104,2 tis.2024101,7 tis.202595,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 95,6 tis. € 2,4 tis. €
2024 101,7 tis. € 189 €
2023 104,2 tis. € 3,8 tis. €
2022 108,3 tis. € -1,5 tis. €
2021 94,0 tis. € 4,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok256,4 tis. €
  • Zásoby7,3 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky500 €
  • Krátkodobé pohľadávky4,4 tis. €
  • Finančné účty11,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie3,2 tis. €
  • Kapitálové fondy172,0 tis. €
  • Fondy zo zisku315 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov30,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie2,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky227 €
  • Krátkodobé záväzky9,2 tis. €
  • Bankové úvery62,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Družstvo chovateľov oviec v konkurze?

Družstvo chovateľov oviec nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Družstvo chovateľov oviec tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Družstvo chovateľov oviec tržby 95,6 tis. €.

Je firma Družstvo chovateľov oviec v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Družstvo chovateľov oviec dosiahla zisk 2,4 tis. €.

Je Družstvo chovateľov oviec platiteľom DPH?

Družstvo chovateľov oviec je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Družstvo chovateľov oviec sídli?

Družstvo chovateľov oviec má sídlo na adrese Družstevná ulica 534, Poniky, 976 33.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026