Rodenstock Slovensko, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36053309
DIČ: 2020089907
IČ DPH: SK2020089907
Lazovná 69, Banská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Lazovná 69, Banská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.18
Dátum vzniku: 21. 3. 2002
Základné imanie: 1,1 mil. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2002
Spisová značka: Sro/7626/S
Predmet podnikania (výber): - očná optika; - kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľnej živnosti; - kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Laurent Saada od 29. 10. 2025
    konateľ
  • Miloslav Řezáč od 1. 10. 2021
    konateľ
  • Václav Nováček od 15. 12. 2008
    konateľ
  • Rodenstock Beteiligungen Ausland GmbH od 28. 1. 2022
    spoločník
  • Rodenstock GmbH od 28. 1. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Rodenstock Slovensko, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 2 % na 118,6 tis. € a tržby jej narástli o 7 % na 4,6 mil. €.

4,6 mil. €
Tržby
118,6 tis. €
Zisk
4,6 mil. €
Celkové výnosy
2,1 mil. €
Aktíva
733,0 tis. €
Vlastné imanie
65 %
Celková zadlženosť
14,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 66,2 tis., 2022 92,9 tis., 2023 75,4 tis., 2024 120,8 tis., 2025 118,6 tis.202166,2 tis.202292,9 tis.202375,4 tis.2024120,8 tis.2025118,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,9 mil., 2022 3,5 mil., 2023 3,9 mil., 2024 4,3 mil., 2025 4,6 mil.20212,9 mil.20223,5 mil.20233,9 mil.20244,3 mil.20254,6 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 4,6 mil. € 118,6 tis. €
2024 4,3 mil. € 120,8 tis. €
2023 3,9 mil. € 75,4 tis. €
2022 3,5 mil. € 92,9 tis. €
2021 2,9 mil. € 66,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok3,7 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok23,7 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok670,7 tis. €
  • Zásoby231,9 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky178,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky632,0 tis. €
  • Finančné účty352,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie3,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie1,1 mil. €
  • Fondy zo zisku31,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-515,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie118,6 tis. €
  • Rezervy783,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky580,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Rodenstock Slovensko, s.r.o. v konkurze?

Rodenstock Slovensko, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Rodenstock Slovensko, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Rodenstock Slovensko, s.r.o. tržby 4,6 mil. €.

Je firma Rodenstock Slovensko, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Rodenstock Slovensko, s.r.o. dosiahla zisk 118,6 tis. €.

Je Rodenstock Slovensko, s.r.o. platiteľom DPH?

Rodenstock Slovensko, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Rodenstock Slovensko, s.r.o. sídli?

Rodenstock Slovensko, s.r.o. má sídlo na adrese Lazovná 69, Banská Bystrica, 974 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026