Horehronské medicínske centrum - LYMED s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36050849
DIČ: 2021598326
Orlová 625, Pohorelá

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Orlová 625, Pohorelá Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.21
Dátum vzniku: 15. 10. 2001
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/7371/S
Predmet podnikania (výber): - poskytovanie zdravotnej starostlivosti v odboroch : - všeobecné lekárstvo, - pediatria; - stomatológia; - ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských služieb

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Roman Lysina od 15. 10. 2001
    konateľspoločník
  • Ľubomíra Lysinová od 15. 10. 2001
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Horehronské medicínske centrum - LYMED s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 19 % na 104,7 tis. € a tržby jej ostali na 288,0 tis. €.

288,0 tis. €
Tržby
104,7 tis. €
Zisk
295,4 tis. €
Celkové výnosy
804,1 tis. €
Aktíva
761,1 tis. €
Vlastné imanie
5 %
Celková zadlženosť
77,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 62,6 tis., 2022 56,2 tis., 2023 82,1 tis., 2024 87,7 tis., 2025 104,7 tis.202162,6 tis.202256,2 tis.202382,1 tis.202487,7 tis.2025104,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 227,4 tis., 2022 255,5 tis., 2023 281,0 tis., 2024 287,0 tis., 2025 288,0 tis.2021227,4 tis.2022255,5 tis.2023281,0 tis.2024287,0 tis.2025288,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 288,0 tis. € 104,7 tis. €
2024 287,0 tis. € 87,7 tis. €
2023 281,0 tis. € 82,1 tis. €
2022 255,5 tis. € 56,2 tis. €
2021 227,4 tis. € 62,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok108,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky57,5 tis. €
  • Finančné účty634,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie4,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku332 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov649,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie104,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky40,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Horehronské medicínske centrum - LYMED s.r.o. v konkurze?

Horehronské medicínske centrum - LYMED s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Horehronské medicínske centrum - LYMED s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Horehronské medicínske centrum - LYMED s.r.o. tržby 288,0 tis. €.

Je firma Horehronské medicínske centrum - LYMED s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Horehronské medicínske centrum - LYMED s.r.o. dosiahla zisk 104,7 tis. €.

Kde firma Horehronské medicínske centrum - LYMED s.r.o. sídli?

Horehronské medicínske centrum - LYMED s.r.o. má sídlo na adrese Orlová 625, Pohorelá, 976 69.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026