I.M.INVEST, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36043966
DIČ: 2020081789
IČ DPH: SK2020081789
Fiľakovská 29, Lučenec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Fiľakovská 29, Lučenec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 22. 9. 2000
Základné imanie: 266,7 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 2. 10. 2000
Spisová značka: Sro/6667/S
Predmet podnikania (výber): - veľkoobchodná činnosť v rozsahu voľných živností; - maloobchodná činnosť v rozsahu voľných živností; - sprostredkovanie obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Igor Žilák od 22. 9. 2000
    konateľspoločník
  • Bc. Martin Žilák od 30. 9. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2026

Spoločnosť I.M.INVEST, s.r.o. v roku 2026 znížila stratu o 89 % na 8,6 tis. € a tržby jej narástli o 34 % na 115,9 tis. €.

115,9 tis. €
Tržby
8,6 tis. €
Strata
116,5 tis. €
Celkové výnosy
308,5 tis. €
Aktíva
200,6 tis. €
Vlastné imanie
35 %
Celková zadlženosť
47,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 2,3 tis., 2023 1,2 tis., 2024 −30,2 tis., 2025 −77,6 tis., 2026 −8,6 tis.20222,3 tis.20231,2 tis.2024−30,2 tis.2025−77,6 tis.2026−8,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 66,3 tis., 2023 361,4 tis., 2024 63,1 tis., 2025 86,7 tis., 2026 115,9 tis.202266,3 tis.2023361,4 tis.202463,1 tis.202586,7 tis.2026115,9 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2025 86,7 tis., 2026 116,5 tis.2022–2023–2024–202586,7 tis.2026116,5 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2025 960, 2026 9602022–2023–2024–20259602026960
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2026 115,9 tis. € -8,6 tis. €
2025 86,7 tis. € -77,6 tis. €
2024 63,1 tis. € -30,2 tis. €
2023 361,4 tis. € 1,2 tis. €
2022 66,3 tis. € 2,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2026

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok234,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky28,0 tis. €
  • Finančné účty46,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie266,7 tis. €
  • Fondy zo zisku3,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-60,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-8,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky7 €
  • Krátkodobé záväzky97,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma I.M.INVEST, s.r.o. v konkurze?

I.M.INVEST, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma I.M.INVEST, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 mala I.M.INVEST, s.r.o. tržby 115,9 tis. €.

Je firma I.M.INVEST, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 I.M.INVEST, s.r.o. vykázala stratu 8,6 tis. €.

Je I.M.INVEST, s.r.o. platiteľom DPH?

I.M.INVEST, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma I.M.INVEST, s.r.o. sídli?

I.M.INVEST, s.r.o. má sídlo na adrese Fiľakovská 29, Lučenec, 984 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026