REA SLOVTEAM, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36033421
DIČ: 2020087443
IČ DPH: SK2020087443
Majerská cesta 92/A, Banská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Majerská cesta 92/A, Banská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.62
Dátum vzniku: 17. 11. 1998
Základné imanie: 8,3 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 7. 12. 1999
Spisová značka: Sro/5675/S
Predmet podnikania (výber): - zámočnícke práce; - výroba nástrojov; - brúsenie a leštenie kovov s výnimkou brúsenia nožov, nožníc a jednoduchých nástrojov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ján Perončík od 17. 11. 1998
    konateľspoločník
  • Peter Perončík od 22. 6. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť REA SLOVTEAM, spol. s r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 148,9 tis. € a tržby jej klesli o 5 % na 946,2 tis. €.

946,2 tis. €
Tržby
148,9 tis. €
Strata
812,9 tis. €
Celkové výnosy
1,1 mil. €
Aktíva
607,4 tis. €
Vlastné imanie
47 %
Celková zadlženosť
36,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 55,1 tis., 2022 66,8 tis., 2023 62,1 tis., 2024 36,8 tis., 2025 −148,9 tis.202155,1 tis.202266,8 tis.202362,1 tis.202436,8 tis.2025−148,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,9 mil., 2022 1,9 mil., 2023 1,5 mil., 2024 993,4 tis., 2025 946,2 tis.20211,9 mil.20221,9 mil.20231,5 mil.2024993,4 tis.2025946,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 946,2 tis. € -148,9 tis. €
2024 993,4 tis. € 36,8 tis. €
2023 1,5 mil. € 62,1 tis. €
2022 1,9 mil. € 66,8 tis. €
2021 1,9 mil. € 55,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok582,1 tis. €
  • Zásoby440,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky108,5 tis. €
  • Finančné účty2,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie9,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie8,3 tis. €
  • Fondy zo zisku2,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov745,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-148,9 tis. €
  • Rezervy17,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky27,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky280,2 tis. €
  • Bankové úvery210,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma REA SLOVTEAM, spol. s r.o. v konkurze?

REA SLOVTEAM, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma REA SLOVTEAM, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala REA SLOVTEAM, spol. s r.o. tržby 946,2 tis. €.

Je firma REA SLOVTEAM, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 REA SLOVTEAM, spol. s r.o. vykázala stratu 148,9 tis. €.

Je REA SLOVTEAM, spol. s r.o. platiteľom DPH?

REA SLOVTEAM, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma REA SLOVTEAM, spol. s r.o. sídli?

REA SLOVTEAM, spol. s r.o. má sídlo na adrese Majerská cesta 92/A, Banská Bystrica, 974 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026