PD Rapovce

Aktívna spoločnosť
IČO: 36033278
DIČ: 2020083318
IČ DPH: SK2020083318
neznáma, Rapovce

Základné údaje

Právna forma: Družstvo
Sídlo: neznáma, Rapovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kože a kožených výrobkov 15.00
Dátum vzniku: 17. 6. 1993
Základné imanie: 193,9 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 1999
Spisová značka: Dr/315/S
Predmet podnikania (výber): - poľnohospodárska výroba a predaj nespracovaných poľnohospodárskych a živočíšnych výrobkov za účelom spracovania a ď…; maloobchodná činnosť v rozsahu voľných živností; veľkoobchodná činnosť v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Alica Megyeriová od 28. 3. 2022
    člen predstavenstva
  • Ing. Erika Šándorová od 28. 3. 2022
    člen predstavenstva
  • Ing. Július Šándor od 28. 3. 2022
    člen predstavenstva
  • Mgr. Aneta Gáborová od 28. 3. 2022
    člen predstavenstva
  • Monika Yaghi od 29. 5. 2023
    člen predstavenstva
  • Györgyike Vargová od 29. 5. 2023
    člen dozornej rady
  • Jozef Matúška od 28. 3. 2022
    člen dozornej rady
  • Norbert Benčík od 28. 3. 2022
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PD Rapovce v roku 2025 zvýšila zisk o 18 % na 9,9 tis. € a tržby jej narástli o 2 % na 3,2 mil. €.

3,2 mil. €
Tržby
9,9 tis. €
Zisk
4,2 mil. €
Celkové výnosy
3,5 mil. €
Aktíva
1,1 mil. €
Vlastné imanie
69 %
Celková zadlženosť
35,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,0 tis., 2022 881, 2023 2,0 tis., 2024 8,4 tis., 2025 9,9 tis.20214,0 tis.202288120232,0 tis.20248,4 tis.20259,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,3 mil., 2022 1,9 mil., 2023 2,3 mil., 2024 3,1 mil., 2025 3,2 mil.20211,3 mil.20221,9 mil.20232,3 mil.20243,1 mil.20253,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,2 mil. € 9,9 tis. €
2024 3,1 mil. € 8,4 tis. €
2023 2,3 mil. € 2,0 tis. €
2022 1,9 mil. € 881 €
2021 1,3 mil. € 4,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,3 mil. €
  • Dlhodobý finančný majetok332 €
  • Zásoby408,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,7 mil. €
  • Finančné účty33,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie314 €

Pasíva

  • Základné imanie788,9 tis. €
  • Fondy zo zisku246,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov46,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie9,9 tis. €
  • Rezervy31,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky11,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky898,5 tis. €
  • Bankové úvery1,1 mil. €
  • Časové rozlíšenie337,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PD Rapovce v konkurze?

PD Rapovce nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PD Rapovce tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PD Rapovce tržby 3,2 mil. €.

Je firma PD Rapovce v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PD Rapovce dosiahla zisk 9,9 tis. €.

Je PD Rapovce platiteľom DPH?

PD Rapovce je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PD Rapovce sídli?

PD Rapovce má sídlo na adrese neznáma, Rapovce.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026