YMAX - Lučenec, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36032531
DIČ: 2020080953
IČ DPH: SK2020080953
Mikušovská cesta 17, Lučenec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mikušovská cesta 17, Lučenec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 21. 9. 1998
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2000
Spisová značka: Sro/5592/S
Predmet podnikania (výber): - maloobchodná činnosť v rozsahu voľných živností; - veľkoobchodná činnosť v rozsahu voľných živností; - sprostredkovanie obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ľuba Čavojová od 24. 4. 2001
    konateľ
  • Dušan Rekšák od 23. 5. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť YMAX - Lučenec, spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 9 % na 77,0 tis. € a tržby jej narástli o 2 % na 966,6 tis. €.

966,6 tis. €
Tržby
77,0 tis. €
Zisk
978,4 tis. €
Celkové výnosy
744,7 tis. €
Aktíva
685,0 tis. €
Vlastné imanie
8 %
Celková zadlženosť
21,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 149,6 tis., 2022 184,1 tis., 2023 194,5 tis., 2024 70,5 tis., 2025 77,0 tis.2021149,6 tis.2022184,1 tis.2023194,5 tis.202470,5 tis.202577,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,3 mil., 2022 1,5 mil., 2023 1,9 mil., 2024 950,1 tis., 2025 966,6 tis.20211,3 mil.20221,5 mil.20231,9 mil.2024950,1 tis.2025966,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 966,6 tis. € 77,0 tis. €
2024 950,1 tis. € 70,5 tis. €
2023 1,9 mil. € 194,5 tis. €
2022 1,5 mil. € 184,1 tis. €
2021 1,3 mil. € 149,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok3,9 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok516,8 tis. €
  • Zásoby5,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky56,7 tis. €
  • Finančné účty152,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie9,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy97,3 tis. €
  • Fondy zo zisku5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov499,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie77,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky57,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma YMAX - Lučenec, spol. s r.o. v konkurze?

YMAX - Lučenec, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma YMAX - Lučenec, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala YMAX - Lučenec, spol. s r.o. tržby 966,6 tis. €.

Je firma YMAX - Lučenec, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 YMAX - Lučenec, spol. s r.o. dosiahla zisk 77,0 tis. €.

Je YMAX - Lučenec, spol. s r.o. platiteľom DPH?

YMAX - Lučenec, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma YMAX - Lučenec, spol. s r.o. sídli?

YMAX - Lučenec, spol. s r.o. má sídlo na adrese Mikušovská cesta 17, Lučenec, 984 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026