AGRÁRIUS II., spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36029564
DIČ: 2020074232
IČ DPH: SK2020074232
Chanava 121, Chanava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Chanava 121, Chanava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pestovanie plodín a chov zvierat, poľovníctvo a služby s tým súvisiace 01.50
Dátum vzniku: 30. 1. 1998
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 19. 10. 1998
Spisová značka: Sro/5330/S
Predmet podnikania (výber): - poľnohospodárska výroba - rastlinná a živočíšna; - služby súvisiace s poľnohospodárstvo a poľovníctvom; - výroba výrobkov z dreva …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Štefan Juhász od 1. 4. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť AGRÁRIUS II., spol. s r.o. v roku 2025 znížila stratu o 81 % na 6,6 tis. € a tržby jej klesli o 15 % na 128,0 tis. €.

128,0 tis. €
Tržby
6,6 tis. €
Strata
233,7 tis. €
Celkové výnosy
606,4 tis. €
Aktíva
518,5 tis. €
Vlastné imanie
14 %
Celková zadlženosť
−47,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 31,3 tis., 2022 49,1 tis., 2023 14,1 tis., 2024 −34,8 tis., 2025 −6,6 tis.202131,3 tis.202249,1 tis.202314,1 tis.2024−34,8 tis.2025−6,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 199,1 tis., 2022 307,5 tis., 2023 231,6 tis., 2024 151,3 tis., 2025 128,0 tis.2021199,1 tis.2022307,5 tis.2023231,6 tis.2024151,3 tis.2025128,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 128,0 tis. € -6,6 tis. €
2024 151,3 tis. € -34,8 tis. €
2023 231,6 tis. € 14,1 tis. €
2022 307,5 tis. € 49,1 tis. €
2021 199,1 tis. € 31,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok497,3 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok332 €
  • Zásoby66,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky30,4 tis. €
  • Finančné účty11,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku518,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-6,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky87,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma AGRÁRIUS II., spol. s r.o. v konkurze?

AGRÁRIUS II., spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma AGRÁRIUS II., spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala AGRÁRIUS II., spol. s r.o. tržby 128,0 tis. €.

Je firma AGRÁRIUS II., spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 AGRÁRIUS II., spol. s r.o. vykázala stratu 6,6 tis. €.

Je AGRÁRIUS II., spol. s r.o. platiteľom DPH?

AGRÁRIUS II., spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma AGRÁRIUS II., spol. s r.o. sídli?

AGRÁRIUS II., spol. s r.o. má sídlo na adrese Chanava 121, Chanava, 980 44.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026