ANRI - SLOVAKIA, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36028819
DIČ: 2021387786
IČ DPH: SK2021387786
Zvolenská cesta 14, Banská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Zvolenská cesta 14, Banská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 12. 1. 1998
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2007
Spisová značka: Sro/5250/S
Predmet podnikania (výber): - činnosť technika požiarnej ochrany; - činnosť špecialistu požiarnej ochrany; - vykonávanie školení v oblasti požiarnej ochrany …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Milan Hudec od 12. 1. 1998
    konateľspoločník
  • MUDr. Eva Hudecová od 27. 10. 2021
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ANRI - SLOVAKIA, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 106 % na 79,5 tis. € a tržby jej klesli o 5 % na 379,2 tis. €.

379,2 tis. €
Tržby
79,5 tis. €
Zisk
415,5 tis. €
Celkové výnosy
567,8 tis. €
Aktíva
359,2 tis. €
Vlastné imanie
37 %
Celková zadlženosť
77,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,6 tis., 2022 14,5 tis., 2023 102,5 tis., 2024 38,7 tis., 2025 79,5 tis.20212,6 tis.202214,5 tis.2023102,5 tis.202438,7 tis.202579,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 276,0 tis., 2022 318,6 tis., 2023 437,0 tis., 2024 400,1 tis., 2025 379,2 tis.2021276,0 tis.2022318,6 tis.2023437,0 tis.2024400,1 tis.2025379,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 379,2 tis. € 79,5 tis. €
2024 400,1 tis. € 38,7 tis. €
2023 437,0 tis. € 102,5 tis. €
2022 318,6 tis. € 14,5 tis. €
2021 276,0 tis. € 2,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok304,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky30,0 tis. €
  • Finančné účty233,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku1,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov271,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie79,5 tis. €
  • Rezervy2,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky203,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ANRI - SLOVAKIA, s.r.o. v konkurze?

ANRI - SLOVAKIA, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ANRI - SLOVAKIA, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ANRI - SLOVAKIA, s.r.o. tržby 379,2 tis. €.

Je firma ANRI - SLOVAKIA, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ANRI - SLOVAKIA, s.r.o. dosiahla zisk 79,5 tis. €.

Je ANRI - SLOVAKIA, s.r.o. platiteľom DPH?

ANRI - SLOVAKIA, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ANRI - SLOVAKIA, s.r.o. sídli?

ANRI - SLOVAKIA, s.r.o. má sídlo na adrese Zvolenská cesta 14, Banská Bystrica, 974 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026