ZSNP RECYKLING a.s.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36023841
DIČ: 2020064134
IČ DPH: SK2020064134
Priemyselná 12, Žiar nad Hronom

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Priemyselná 12, Žiar nad Hronom Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.87
Dátum vzniku: 12. 10. 2011
Základné imanie: 650,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 29. 4. 1998
Spisová značka: Sro/41588/S
Predmet podnikania (výber): - obchodná činnosť v rozsahu voľnej živnosti; - sprostredkovanie obchodu a služieb; - zámočníctvo …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ľudovít Bezák od 22. 6. 2021
    konateľ
  • Milan Lauko od 22. 6. 2021
    konateľ
  • STO, s.r.o. od 22. 6. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ZSNP RECYKLING a.s. v roku 2025 zvýšila zisk o 132 % na 277,6 tis. € a tržby jej klesli o 20 % na 728,7 tis. €.

728,7 tis. €
Tržby
277,6 tis. €
Zisk
735,7 tis. €
Celkové výnosy
2,2 mil. €
Aktíva
1,5 mil. €
Vlastné imanie
29 %
Celková zadlženosť
38,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 115,2 tis., 2022 −198,2 tis., 2023 105,4 tis., 2024 119,9 tis., 2025 277,6 tis.2021115,2 tis.2022−198,2 tis.2023105,4 tis.2024119,9 tis.2025277,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 686,2 tis., 2022 635,3 tis., 2023 835,5 tis., 2024 909,7 tis., 2025 728,7 tis.2021686,2 tis.2022635,3 tis.2023835,5 tis.2024909,7 tis.2025728,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 728,7 tis. € 277,6 tis. €
2024 909,7 tis. € 119,9 tis. €
2023 835,5 tis. € 105,4 tis. €
2022 635,3 tis. € -198,2 tis. €
2021 686,2 tis. € 115,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok441,8 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok198,1 tis. €
  • Zásoby438,1 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky18,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky545,7 tis. €
  • Finančné účty501,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie7,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie650,0 tis. €
  • Fondy zo zisku225,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov376,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie277,6 tis. €
  • Rezervy9,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky88,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky490,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie33,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ZSNP RECYKLING a.s. v konkurze?

ZSNP RECYKLING a.s. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ZSNP RECYKLING a.s. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ZSNP RECYKLING a.s. tržby 728,7 tis. €.

Je firma ZSNP RECYKLING a.s. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ZSNP RECYKLING a.s. dosiahla zisk 277,6 tis. €.

Je ZSNP RECYKLING a.s. platiteľom DPH?

ZSNP RECYKLING a.s. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ZSNP RECYKLING a.s. sídli?

ZSNP RECYKLING a.s. má sídlo na adrese Priemyselná 12, Žiar nad Hronom.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026