I.K.M. REALITY - STAVING Banská Bystrica, a.s.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36018741
DIČ: 2020085683
IČ DPH: SK2020085683
Kláry Jarunkovej 2, Banská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Akciová spoločnosť
Sídlo: Kláry Jarunkovej 2, Banská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 10. 3. 1997
DPH: Platiteľ DPH od 10. 3. 1997
Spisová značka: Sa/408/S
Predmet podnikania (výber): - vykonávanie inžinierskych stavieb vrátane vybavenosti sídliskových celkov; - vykonávanie priemyselných, bytových a občianskych stavieb; - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Martin Zubáč od 12. 6. 2020
    člen predstavenstva
  • Ing. Pavel Fekiač od 16. 12. 2019
    člen predstavenstva
  • Viktor Kováč od 24. 8. 2026
    člen predstavenstva
  • Janka Mihalčíková od 24. 8. 2026
    člen dozornej rady
  • Nina Mihalčíková od 24. 8. 2026
    člen dozornej rady
  • Renáta Kováčová od 24. 8. 2026
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť I.K.M. REALITY - STAVING Banská Bystrica, a.s. v roku 2025 zvýšila zisk o 102 % na 320,4 tis. € a tržby jej narástli o 124 % na 11,6 mil. €.

11,6 mil. €
Tržby
320,4 tis. €
Zisk
11,6 mil. €
Celkové výnosy
4,8 mil. €
Aktíva
2,8 mil. €
Vlastné imanie
41 %
Celková zadlženosť
14,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 116,8 tis., 2022 62,1 tis., 2023 252,0 tis., 2024 158,5 tis., 2025 320,4 tis.2021116,8 tis.202262,1 tis.2023252,0 tis.2024158,5 tis.2025320,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 6,5 mil., 2022 7,5 mil., 2023 9,2 mil., 2024 5,2 mil., 2025 11,6 mil.20216,5 mil.20227,5 mil.20239,2 mil.20245,2 mil.202511,6 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 11,6 mil. € 320,4 tis. €
2024 5,2 mil. € 158,5 tis. €
2023 9,2 mil. € 252,0 tis. €
2022 7,5 mil. € 62,1 tis. €
2021 6,5 mil. € 116,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,6 mil. €
  • Zásoby901 €
  • Dlhodobé pohľadávky344,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky2,3 mil. €
  • Finančné účty487,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie11,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie640,8 tis. €
  • Fondy zo zisku128,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,7 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie320,4 tis. €
  • Rezervy73,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky284,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,4 mil. €
  • Bankové úvery183,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie3,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma I.K.M. REALITY - STAVING Banská Bystrica, a.s. v konkurze?

I.K.M. REALITY - STAVING Banská Bystrica, a.s. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma I.K.M. REALITY - STAVING Banská Bystrica, a.s. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala I.K.M. REALITY - STAVING Banská Bystrica, a.s. tržby 11,6 mil. €.

Je firma I.K.M. REALITY - STAVING Banská Bystrica, a.s. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 I.K.M. REALITY - STAVING Banská Bystrica, a.s. dosiahla zisk 320,4 tis. €.

Je I.K.M. REALITY - STAVING Banská Bystrica, a.s. platiteľom DPH?

I.K.M. REALITY - STAVING Banská Bystrica, a.s. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma I.K.M. REALITY - STAVING Banská Bystrica, a.s. sídli?

I.K.M. REALITY - STAVING Banská Bystrica, a.s. má sídlo na adrese Kláry Jarunkovej 2, Banská Bystrica, 974 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026