ZANINONI SLOVAKIA, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36016713
DIČ: 2020083549
IČ DPH: SK2020083549
Mierová ul. 39335, Valaská

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mierová ul. 39335, Valaská Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Skladové hospodárstvo a pomocné činnosti v doprave 52.31
Dátum vzniku: 2. 1. 1997
Základné imanie: 33,2 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 1997
Spisová značka: Sro/4059/S
Predmet podnikania (výber): - veľkoobchod - kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľných živností; - sprostredkovanie obchodu a služieb; - zasielateľstvo

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Anna Kováčová od 19. 11. 2001
    konateľ
  • Ing. Július Kriváň od 2. 1. 1997
    konateľ
  • Železiarne Podbrezová a.s od 2. 1. 1997
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ZANINONI SLOVAKIA, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 2 % na 610,6 tis. € a tržby jej narástli o 9 % na 13,8 mil. €.

13,8 mil. €
Tržby
610,6 tis. €
Zisk
13,8 mil. €
Celkové výnosy
3,8 mil. €
Aktíva
2,4 mil. €
Vlastné imanie
38 %
Celková zadlženosť
10,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 698,8 tis., 2022 937,6 tis., 2023 777,3 tis., 2024 623,8 tis., 2025 610,6 tis.2021698,8 tis.2022937,6 tis.2023777,3 tis.2024623,8 tis.2025610,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 13,1 mil., 2022 14,8 mil., 2023 12,3 mil., 2024 12,7 mil., 2025 13,8 mil.202113,1 mil.202214,8 mil.202312,3 mil.202412,7 mil.202513,8 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 13,8 mil. € 610,6 tis. €
2024 12,7 mil. € 623,8 tis. €
2023 12,3 mil. € 777,3 tis. €
2022 14,8 mil. € 937,6 tis. €
2021 13,1 mil. € 698,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok30,6 tis. €
  • Zásoby63 €
  • Dlhodobé pohľadávky16,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky2,6 mil. €
  • Finančné účty1,1 mil. €
  • Časové rozlíšenie80,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie33,2 tis. €
  • Fondy zo zisku33,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,7 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie610,6 tis. €
  • Rezervy71,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky26,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,4 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ZANINONI SLOVAKIA, s.r.o. v konkurze?

ZANINONI SLOVAKIA, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ZANINONI SLOVAKIA, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ZANINONI SLOVAKIA, s.r.o. tržby 13,8 mil. €.

Je firma ZANINONI SLOVAKIA, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ZANINONI SLOVAKIA, s.r.o. dosiahla zisk 610,6 tis. €.

Je ZANINONI SLOVAKIA, s.r.o. platiteľom DPH?

ZANINONI SLOVAKIA, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ZANINONI SLOVAKIA, s.r.o. sídli?

ZANINONI SLOVAKIA, s.r.o. má sídlo na adrese Mierová ul. 39335, Valaská, 976 46.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026