CTPark Námestovo, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36007102
DIČ: 2020427574
IČ DPH: SK2020427574
Laurinská 18, Bratislava - mestská časť Staré mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Laurinská 18, Bratislava - mestská časť Staré mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 26. 7. 1996
Základné imanie: 26,5 mil. €
DPH: Platiteľ DPH od 14. 2. 2001
Spisová značka: Sro/158025/B
Predmet podnikania (výber): reklamné činnosti; - výroba, produkcia, predaj a distribúcia elektronických, mechanických súčiastok a iných hardware kompenentov a výrobkov; - obchodná činnosť v rámci voľných živností, okrem drahých kovov a výrobkov z nich …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ivan Šimo od 1. 7. 2022
    konateľ
  • Peter Janko od 25. 3. 2024
    konateľ
  • Remon Vos od 15. 6. 2026
    konateľ
  • CTP CEE Sub Holding, spol. s r.o. od 3. 7. 2026
    spoločník
  • Ctp Property B.V. od 3. 7. 2026
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť CTPark Námestovo, spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 7 % na 5,2 mil. € a tržby jej narástli o 25 % na 11,6 mil. €.

11,6 mil. €
Tržby
5,2 mil. €
Zisk
13,5 mil. €
Celkové výnosy
94,4 mil. €
Aktíva
30,0 mil. €
Vlastné imanie
68 %
Celková zadlženosť
82,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,7 mil., 2022 3,3 mil., 2023 4,6 mil., 2024 4,8 mil., 2025 5,2 mil.20211,7 mil.20223,3 mil.20234,6 mil.20244,8 mil.20255,2 mil.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 12,9 mil., 2022 7,9 mil., 2023 8,4 mil., 2024 9,3 mil., 2025 11,6 mil.202112,9 mil.20227,9 mil.20238,4 mil.20249,3 mil.202511,6 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 11,6 mil. € 5,2 mil. €
2024 9,3 mil. € 4,8 mil. €
2023 8,4 mil. € 4,6 mil. €
2022 7,9 mil. € 3,3 mil. €
2021 12,9 mil. € 1,7 mil. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok24,1 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky65,0 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky3,2 mil. €
  • Finančné účty1,9 mil. €
  • Časové rozlíšenie192,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie26,5 mil. €
  • Fondy zo zisku895,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-2,5 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie5,2 mil. €
  • Rezervy32,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky265,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,8 mil. €
  • Bankové úvery61,8 mil. €
  • Časové rozlíšenie572,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma CTPark Námestovo, spol. s r.o. v konkurze?

CTPark Námestovo, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma CTPark Námestovo, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala CTPark Námestovo, spol. s r.o. tržby 11,6 mil. €.

Je firma CTPark Námestovo, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 CTPark Námestovo, spol. s r.o. dosiahla zisk 5,2 mil. €.

Je CTPark Námestovo, spol. s r.o. platiteľom DPH?

CTPark Námestovo, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma CTPark Námestovo, spol. s r.o. sídli?

CTPark Námestovo, spol. s r.o. má sídlo na adrese Laurinská 18, Bratislava - mestská časť Staré mesto, 811 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026