TI-Hanil Slovakia, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35976209
DIČ: 2022132871
IČ DPH: SK2022132871
Krásno nad Kysucou 2203, Krásno nad Kysucou

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Krásno nad Kysucou 2203, Krásno nad Kysucou Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba motorových vozidiel, návesov a prívesov 29.32
Dátum vzniku: 26. 1. 2006
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 5. 2006
Spisová značka: Sro/17612/L
Predmet podnikania (výber): sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, výroby a služieb v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru v rozsahu voľnej živnosti za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru v rozsahu voľnej živnosti za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ho Lee od 15. 7. 2019
    konateľ
  • Ján Švec od 10. 2. 2025
    konateľ
  • TI Automotive Holdings Limited od 4. 8. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TI-Hanil Slovakia, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 250,3 tis. € a tržby jej klesli o 12 % na 31,5 mil. €.

31,5 mil. €
Tržby
250,3 tis. €
Strata
31,6 mil. €
Celkové výnosy
11,1 mil. €
Aktíva
541,6 tis. €
Vlastné imanie
95 %
Celková zadlženosť
25,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 185,8 tis., 2022 185,8 tis., 2023 129,2 tis., 2024 89,0 tis., 2025 −250,3 tis.2021185,8 tis.2022185,8 tis.2023129,2 tis.202489,0 tis.2025−250,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 30,3 mil., 2022 33,1 mil., 2023 35,5 mil., 2024 35,8 mil., 2025 31,5 mil.202130,3 mil.202233,1 mil.202335,5 mil.202435,8 mil.202531,5 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2024 35,9 mil., 2025 31,6 mil.2021–2022–2023–202435,9 mil.202531,6 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2024 −23,1 tis., 2025 −9,2 tis.2021–2022–2023–2024−23,1 tis.2025−9,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 31,5 mil. € -250,3 tis. €
2024 35,8 mil. € 89,0 tis. €
2023 35,5 mil. € 129,2 tis. €
2022 33,1 mil. € 185,8 tis. €
2021 30,3 mil. € 185,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok98,4 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok3,3 mil. €
  • Zásoby4,7 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky439,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky2,5 mil. €
  • Finančné účty1,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie85,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov784,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-250,3 tis. €
  • Rezervy121,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky43,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky10,4 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TI-Hanil Slovakia, s.r.o. v konkurze?

TI-Hanil Slovakia, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TI-Hanil Slovakia, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TI-Hanil Slovakia, s.r.o. tržby 31,5 mil. €.

Je firma TI-Hanil Slovakia, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TI-Hanil Slovakia, s.r.o. vykázala stratu 250,3 tis. €.

Je TI-Hanil Slovakia, s.r.o. platiteľom DPH?

TI-Hanil Slovakia, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TI-Hanil Slovakia, s.r.o. sídli?

TI-Hanil Slovakia, s.r.o. má sídlo na adrese Krásno nad Kysucou 2203, Krásno nad Kysucou, 023 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026